promocja

Multikino: zestaw napój + popcorn za 12,90 PLN

Nie jest to nowa oferta, ale może ktoś z Was jeszcze jej nie widział i skorzysta. Za pośrednictwem serwisu Groupon.pl Multikino sprzedaje zestaw napój z popcornem za 12,90 PLN.

Tutaj nie ma żadnych gwiazdek, kruczków czy dziwnych warunków. Po prostu idziesz z kodem kuponu (można podać ustnie) do w baru Multikina i tyle. Promocyjna oferta dotyczy zestawu średniego – w jego skład wchodzi wybrany napój o pojemności 0,5 l (Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta lub Sprite) i popcorn solony (3 l).

>> KUP ZESTAW POPCORN + NAPÓJ ZA 12,90 PLN

Ofertę sprawdziłem organoleptycznie i nie było żadnych problemów z realizacją kuponu. Ba – zdecydowana większość osób kupowała zestawy z tym grouponem. Z kolei sam zestaw starczył jednej osobie nawet na stosunkowo długim filmie (Jupiter: Intronizacja trwający 125 min + dodatkowe nieskończone zestawy reklam przed seansem)

A jeśli macie też promocyjne bilety do Multikina (też były sprzedawane na Grouponie), to wypad do kina nie musi być taki drogi :)

I na koniec reszta warunków.

Groupon jest ważny do 31.03.2015 i jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto. 1 osoba może kupić i wykorzystać dowolną ilość grouponów. Możemy z niego skorzystać w dowolnym Multikinie lub Silver Screen (łącznie jest to 31 kin w 25 miastach)

multikino-popcorn-zestaw-650x256px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*