zakupy

Łatwy do zdobycia kupon 20 PLN na Allegro (kolejna szansa!)

Raz jeszcze – w promocji PayU – możemy bardzo łatwo zgarnąć kupon o wartości 20 PLN do użycia w serwisie Allegro.

Założenia promocji są proste. Za założenie konta PayU i przypisanie do niego rachunku bankowego otrzymamy kupon 20 PLN. Kupon będzie można wykorzystać podczas zakupów Allegro na kwotę minimum 50 PLN (co daje do 40% zniżki).

Pamiętajcie też o innej świetnej okazji! Citibank za założenie DARMOWEJ karty rozdaje… tablety oraz smartfony! I to bez kruczków. Zresztą… sprawdźcie mój WPIS O DARMOWYM TABLECIE.

Promocja krok po kroku:

  • Zakładamy konto PayU (link)
  • Na swoim Koncie PayU z przystępujemy do usługi PayU Express lub mTransfer Mobilny (opcja „Dodaj konto” w zakładce „Metody płatności”)
  • Musimy też wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od PayU oraz zaakceptować regulamin

Pamiętajcie też o warunkach dotyczących kart: nie mogą to być karty prepaid ani karty wirtualne (np. Visa Entropay)

Promocyjną nagrodę, czyli kupon o wartości 20 PLN otrzymamy na podanego emaila w ciągu 3 dni. Możemy do wykorzystać podczas zakupów Allegro na kwotę minimum 50 PLN w terminie od 12 do 28 lutego 2016.

payu-20pln-rachunek-banner750x195px

Regulamin promocji znajdziecie na stronie PayU oraz na naszym serwerze.

Pamiętajcie też o innej świetnej okazji! BZ WBK oferuje nam 100 PLN premii za założenia konta. Dodatkowo obiecuje nam duuuuużo miesięcy darmowości karty. Skorzystacie? Zresztą… sprawdźcie mój WPIS O PREMII 100 PLN od BZWBK.

2 Comments

  1. Ale można wiele kodów dostać ale wprowadzić i wykorzystać tylko jeden kod dla jednego konta czy dobrze myślę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*