kantor

RKantor – nowy kantor internetowy z paroma fajnymi rzeczami

Ruszył nowy kantor internetowy, tym razem powiązany z Raiffeisenem ale jednak jako osobny byt. Co otrzymamy? Całkiem dobre kursy walut, darmowe wypłaty w oddziałach banku bez posiadania konta, a nawet w… bankomatach. Na start możecie też zgarnąć wymianę aż 1500 jednostek waluty bez spreadu!

Czym jest RKantor?

Teoretycznie to po prostu kolejny kantor internetowy. Ale nie do końca. Tym razem, aby z niego korzystać nie musimy posiadać konta walutowego – gdyż wymienioną walutę odbierzemy np. bezpośrednio w jednym z 250 oddziałów Raiffeisen Polbank.

W RKantorze aktualnie obsługiwane jest 5 walut:

  • EUR – Euro
  • GBP – Funt szterling
  • CHF – Frank szwajcarskie
  • USD – Dolar amerykańskie
  • PLN – Polski złoty

Oczywiści korzystanie z RKantoru jest darmowe i za posiadanie konta (loginem jest adres email) nie zapłacimy ani grosza. Darmowe będą też przelewy do 10 największych banków.

Jak działa RKantor?

Tutaj nie ma rewolucji. Wpłacasz pieniądze, wymieniasz walutę, wypłacasz walutę. Proste.

rkantor-jakdziala

Na czym zarabia kantor? Na spreadzie, czyli różnicą pomiędzy kursem sprzedaży a kursem kupna. Nie martwcie się – dzięki promocji na start oraz dodatkowemu polecaniu znajomych możecie zgarnąć punkty.

Co Wam dadzą te punkty? Oszczędności! Dzięki nim walutę wymienimy po kursie średnim.

RKantor – jak zbierać punkty i wymieniać walutę bez spreadu

Po co nam w ogóle te punkty?
1 punkt w systemie punktowym Rkantor, to możliwość wymiany dowolnej 1 jednostki walutowej po kursie średnim bez spreadu.

Obecnie mamy trzy sposoby gromadzenia punktów:

1) 1000 punktów za rejestrację

Każdy nowy użytkownik, który zarejestruje się (zanim się zarejestrujesz przeczytaj wpis do końca) w Rkantor otrzyma aż 1000 punktów na wymianę walut po kursie średnim bez spreadu!

rkantor-punkty1a

2) punkty za polecanie znajomych

Kupując lub sprzedając walutę w kantorze, za każdym razem otrzymujesz punkty za daną transakcję. Liczba otrzymanych punktów uzależniona jest od ilości waluty, którą sprzedajesz lub kupujesz.

10 jednostek dowolnej waluty = 1 punkt

rkantor-punkty1c

3) punkty za korzystanie

Punkty możesz otrzymać również za polecenie Rkantor.com znajomemu. Jeśli dzięki Twojemu poleceniu Twój znajomy zarejestruje się w Rkantor.com, każdy z Was otrzyma aż 500 punktów!

rkantor-punkty1b

RKantor – wypłata waluty

Na początek nowość – możliwość wypłaty wymienionej waluty w w jednym z 250 oddziałów Raiffeisen Polbank. Bezpłatnie!

>> Jak działa Wypłata w oddziale?

rkantor-wyplataOddzial

1) W profilu swojego portfela wybierasz opcję “Wypłata”, a następnie “Wypłata w oddziale”
2) Wpisz imię, nazwisko, numer telefonu osoby odbierającej gotówkę, walutę oraz kwotę wypłaty, która musi być wielokrotnością 50 jednostek danej waluty
3) Następnie wybierz oddział Raiffeisen Polbank, w którym ma być dokonana wypłata.

Więcej informacji o wypłacie waluty w oddziale znajdziecie na stronie RKantor.com

>> Jak działa Wypłata w bankomacie?

To druga nowość – PLN oraz EUR możemy wypłacić (niestety nie za darmo) w jednym z 6500 bankomatów EURONET dostępnych w całej Polsce.

rkantor-wyplataBankomat

Koszt usługi wynosi 5 PLN lub 2,5 EUR w zależności od wypłacanej waluty. Więcej informacji o wypłacie waluty w bakomacie znajdziecie na stronie RKantor.com

> >Wypłata waluty przelewem

Możemy też “po staroświecku” :) wypłacić walutę przelewem. RKantor obsługuje 10 banków z darmowymi przelewami:

rkantor-banki

Pełną tabelę banków znajdziecie tutaj.

RKantor – darmowa rejestracja + aż 1500 punktów na start!

Premiery różnego rodzaju usług obfitują w bonusy. Nie inaczej jest także teraz. Na start dzięki połączeniu dwóch promocji możecie zyskać – całkowicie za darmo i tylko za samą darmową rejestrację – aż 1500 punktów. Umożliwią one Wam wymianę aż 1500 jednostek waluty po kursie średnim (bez spreadu).

Za samą rejestrację z poniższego linka otrzymacie 1000 punktów:

>> RKANTOR, DARMOWA REJESTRACJA ZGARNIJ BONUSY

aby zgarnąć dodatkowe 500 punktów, wystarczy w polu “Podaj kod polecający” podać mój kod polecający 32771582. Dzięki temu – zarówno Ty jak i ja – otrzymamy po dodatkowych 500 punktach.

Rejestracja

Sama rejestracja jest prosta. Podajemy swój adres email, wpisujemy hasło oraz kod polecający 32771582 aby otrzymać dodatkowe punkty bonusowe.

Ważne! Podczas rejestracji nie musimy się zgodzić na otrzymywanie informacji marketingowych.

Po chwili na podany adres email otrzymujemy wiadomość z prośbą o potwierdzenie rejestracji:

rkantor-rejestracja2email

Następnie wybieramy typ Portfela: osoba fizyczna, jednoosobowa działalność gospodarcza lub Kantor. Zdecydowana większość z Was wybierze “osoba fizyczna”

Aby się zarejestrować potrzebujemy dokument tożsamości, telefon komórkowy oraz dane logowania do konta bankowego, gdyż poprawność swoich danych potwierdzimy przelewem weryfikującym z innego banku.

Wypełniamy formularze, weryfikujemy numer telefonu, robimy przelew potwierdzający i tyle. Po zaksięgowaniu konto jest aktywne. Cały proces wypełniania wniosku zajął mi tylko kilka minut!

Od razu po zrobieniu przelewu mamy dostęp do naszego portfela RKantor. Od razu widać też naliczone 1500 punktów bonusowych.

rkantor-rejestracja7punkty

Przelew weryfikujący dotarł do mojego Portfela RKantor w ciągu niecałych 4 minut. Natomiast 30 sekund później zadzwonił telefon. Wystąpiła niezgodność danych z przelewu (achhhhh ten mBank) i pracownik RKantoru musiał je poprawić ręcznie. Zajęło to może z minutyę. A 10 sekund po zakończeniu rozmowy moje konto zostało aktywowane.

rkantor-rejestracja8aktywny

———

To już koniec tego wpisu. Jeśli dotarłeś aż tutaj to dziękuje za lekturę :)

Pamiętaj! Tylko dzięki rejestracji z kodem 32771582 otrzymasz aż 50% więcej punktów na start. Łącznie będzie to 1500 punktów, które umożliwią Tobie wymianę aż 1500 jednostek waluty po kursie średnim (bez spreadu).

P.S. Dziękuje Piotrowi za kod polecający :)

2 Comments

  1. Przed chwilą założyłem konto w rKantor z użyciem kodu polecenia i z zadowoleniem stwierdzam iż dostałem dodatkowe punkty.
    Dziekuję za pomoc :].

    1. Nie zatrzymuj tego. Za każda osobę która wpisze Twój kod dostaniesz kolejne 500 pkt. Po zrobieniu przez nią pierwszej transakcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*