bankowe, premia

30 PLN premii od Orange Finanse za… 5 transakcji kartą

Mega prosta premie do zgarnięcia – 30 PLN. Nie jest to jakaś oszałamiająca kwota, ale z drugiej strony – darmowemu 30 PLN w zęby się nie patrzy :)
Na końcu wpisu dodałem aktualizację.

Zasady są proste. Posiadacze konta w Orange Finanse (jeśli go nie masz, możesz je założyć tutaj) za 5 transakcji bezhotówkowych zgarną 30 PLN zwrotu.

Aby skorzystać z Korzyści do Zdobycia należy do 31.08.2015 r. wykonać 4 transakcje bezgotówkowe w dowolnych sklepach stacjonarnych i zapłacić kartą debetową MasterCard wydaną do Konta Osobistego w Orange Finanse.

Po zdobyciu korzyści, aby otrzymać zwrot 30 zł należy do 31.08.2015 r. wykonać piątą transakcję bezgotówkową w dowolnym sklepie stacjonarnym i zapłacić kartą debetową MasterCard wydaną do Konta Osobistego w Orange Finanse.

Maksymalna kwota zwrotu w ramach tej Korzyści do zdobycia wynosi 30 zł. Korzyść jest jednorazowa.

Zwrot nastąpi w ciągu 60 dni od daty zaksięgowania transakcji spełniającej warunki tej Korzyści na rachunek, z którego dokonano płatności.

Aktualizacja: Jak słusznie w komentarzu zauważył Tomasz. Oferta jest promocją ze „Strefy Korzyści”, więc nie każdy nie będzie mógł z niej skorzystać.

One Comment

  1. Ale ta oferta musi się pojawić w strefie korzyści,ja niestety jej nie mam więc nie muszę robić tych tranzakcji bo i tak nie dostanę…konto mam drugi miesiąc ale jak widać bank mnie nie lubi.
    kiedyś była podobna promocja ale się nadziałem bo nic nie dostałem. w strefie korzyści jak ja masz to dostaniesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*