premia

Łatwe 150 PLN na zakup obowiązkowej polisy OC

Sam skorzystałem z tej promocji!

Fajna promocja na ubezpieczenie OC

Niedawno kończyło mi się ubezpieczenie OC. MBank przez który ostatnio je wykupiłem (z polisą UNIQA TU S.A.) przysłał propozycję przedłużenia z kwotą ponad 1000 PLN. Strasznie dużo :)

Po kilku chwilach spędzonych w internecie udało mi się znaleźć promocję pośrednika Mubi.pl150 PLN rabatu na zakup ubezpieczenia OC. Skorzystałem, a teraz „przekazuję” zniżkę i Was :)

Proste zasady

Zasady są proste jak drut. Wystarczy:
– przejść do serwisu mubi.pl przez TEN link
– zrobić kalkulację dla swojego auta
– wykupić ubezpieczenie OC
– wypełnić prosty formularz (numer konta + Pytanie o limit prędkości na autostradach w Polsce)

aby w ciągu następnych 30 dni otrzymać przelew 150 PLN na konto. Szybko, prosto i wygodnie!

>> SKORZYSTAJ Z PROMOCJI MUBI.PL

Wyszukanie najtańszego OC jest bardzo proste. Wpisujesz w kalkulatorze mubi.pl informacje do polisy, a porównywarka wyświetli wszystkie dostępne dla Ciebie oferty. Potem wybierasz najtańszą opcję i kupujesz przez internet lub telefon.

W moim przypadku skorzystałem z oferty za 334 PLN (przed bonusem). Realnie moje OC będzie mniej kosztować tylko… 184 PLN!

Co tam słychać w regulaminie.

W samym regulaminie promocji (KLIK) nie ma większych kruczków.

Jak wygrać bonus w konkursie:

1. Wejdź na kalkulator Mubi, korzystając ze specjalnego linku. Link jest poprawny, jeżeli na stronie Mubi dostaniemy informację o bonusie:

2. Wypełniając kalkulację ubezpieczenia swojego samochodu na stronie mubi.pl, zaakceptuj Regulamin Serwisu.

3. Kup ubezpieczenie samochodu za pośrednictwem Mubi, korzystając z serwisu mubi.pl (online lub podczas rozmowy telefonicznej z naszym agentem ubezpieczeniowym) w ciągu 12 miesięcy od dnia sporządzenia kalkulacji na samochód, który do tej pory nie był przedmiotem udziału w jakimkolwiek Konkursie lub Akcji Promocyjnej organizowanej przez Mubi.

>> SKORZYSTAJ Z PROMOCJI MUBI.PL

4. Opłać całą kwotę ubezpieczenia lub jej pierwszą ratę.

5. W ciągu 90 dni od zakupu ubezpieczenia uzupełnij formularz konkursowy umieszczony pod adresem: mubi.pl/odbierz-bonus
a. odpowiedz w nim na pytanie konkursowe: „Jaki limit prędkości obowiązuje na autostradach w Polsce?„;
b. uzupełnij swój numer konta;
c. opcjonalnie załącz potwierdzenie płatności (zwłaszcza jeśli opłaciłeś ubezpieczenie przelewem).

Nagroda nam przysługuje jeżeli w ciągu 30 dni nie odstąpimy od umowy. Nagroda przysługuje maksymalnie 2 razy w ciągu 24 miesięcy dla tego samego Ubezpieczającego. Obecna edycja promocja trwa do 31 maja 2022.

Na koniec – łapcie jeszcze cały regulamin promocji (KLIK)

Co to jest Mubi?

Mubi to całkiem wygodny w obsłudze Kalkulator ubezpieczeń (w zasadzie nie tylko OC). W wypadku OC Mubi prezentuje wyłącznie aktualne oferty OC i OC+AC wraz z dodatkowymi polisami dobrowolnymi – NNW, assistance, czy ubezpieczenia szyb lub opon.

Oferty ubezpieczeń dostępne w kalkulatorze OC AC są ofertami firm ubezpieczeniowych, a ich ceny są wyliczane przez towarzystwa na podstawie danych wprowadzonych w formularzu przez użytkownika serwisu.

Serwis współpracuje z najlepszymi firmami ubezpieczeniowymi, w tym LINK4, PZU, Proama, UNIQA, Generali, mtu24.pl czy You Can Drive.

Ubezpieczenie auta można kupić online lub telefonicznie w szybkim i bezpiecznym procesie. Jeśli zmienisz zdanie, z umowy ubezpieczenia zawartej online lub telefonicznej, możesz zrezygnować w ciągu 30 dni od jej zawarcia.

>> WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE NA MUBI.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*