konto, lokata, premia

Comperia Bonus 4: lokata 4% + premia 50 PLN

Ruszyła nowa akcja – Comperia Bonus 4. Do zgarnięcia jest 50 PLN premii + lokata 4% w Eurobanku.

comperiabonus-banner920x433px

Zasady promocji

  • Zarejestruj się w promocji na stronie https://www.comperiabonus.pl/ do 31.10.2015r.
  • Przy rejestracji podaj dane: imię, nazwisko, telefon i adres e-mail.
  • Na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail Comperia wyśle link aktywacyjny w celu potwierdzenia rejestracji na comperiabonus.pl.
  • Po dokonaniu aktywacji udziel zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej dla Comperia.pl i zawnioskuj o otwarcie konta Active lub Prestige do 31.10.2015r.
  • Załóż promocyjną lokatę z oprocentowaniem 4% w skali roku dla kwot do 10 000 PLN, 3% w skali roku dla kwot powyżej 10 000 PLN w ciągu 30 dni od zawarcia umowy konta.
  • Korzystaj aktywnie z konta w eurobanku, wykonując płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 400 zł do 30.11.2015r., a do 31.12.2015r. otrzymasz bonus 50 zł od Comperii.
  • *

*Aktualizacja: od 19 października ten warunek zostaje zlikwidowany. Zmiana dotyczy też osób, które wcześniej dołączyły do promocji! Teraz nie musimy robić transakcji kartą, aby zgarnąć premię!

comperiabonus-kroki

Promocyjna lokata Eurobank

W promocji mamy możliwość założenia lokaty z oprocentowaniem 4% w skali roku. Powyższe oprocentowanie dotyczy kwoty do 10 000 PLN. Dla kwoty powyżej 10 000 PLN oprocentowanie wyniesie 3%. Lokatę zakładamy na okres 3 miesięcy.

Po zakończeniu lokata zostanie odnowiona z oprocentowaniem nawet 5%! Szczegóły znajdziecie w Regulaminie.

Konto Eurobank

W promocji musimy założyć konto Active lub Prestige wraz z kartą do konta. Kartą musimy dokonać transakcji na co najmniej 400 PLN. Mamy na to czas do 30 listopada 2015.

Konto Active

Standardowo opłata za prowadzenie konta wynosi 9 PLN.

eurobank-active-tabelka1

Możemy jednak jej uniknąć:

Opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana pod warunkiem miesięcznych wpływów na konto na kwotę min. 1500 zł lub miesięcznego salda depozytów na kwotę min. 15 000 zł jak również w przypadku, gdy konto służy do spłaty rat kredytu hipotecznego/gotówkowego/konsolidacyjnego udzielonego na kwotę min. 1500 zł lub w przypadku posiadania karty kredytowej z limitem kredytowym min. 500 zł i rozliczenia tą kartą min. 3 transakcji bezgotówkowych w miesiącu.

Podobnie ma się sprawa z opłatą za kartę. Wydanie karty jest bezpłatne, a sama karta kosztuje 4,90 PLN – jest jednak możliwość jej uniknięcia.

Opłata za posiadanie karty debetowej jest zwracana, jeżeli w miesiącu kalendarzowym zostały zaksięgowane transakcje bezgotówkowe wykonane dowolnymi kartami jej użytkownika, wydanymi do danego rachunku, na łączną kwotę min. 400 zł. Zwrot opłaty dotyczy każdej karty użytkownika, który spełni ten warunek w ramach danego rachunku.

eurobank-active-karta1

Inne rzeczy związane z kontem Active:

– 0 zł za wypłatę gotówki w PLN w dowolnym bankomacie w Polsce
– 5% zwrotu za wydatki kartą na rozrywkę, sport i rekreację dla uczestników Programu „Rodzina i Przyjaciele”
– oprocentowanie 2% rocznie dla salda do 1 500 zł w ramach promocji dla Klientów przelewających wynagrodzenie, emeryturę lub rentę

Jak to „pożenić” z promocją Comperia Bonus?

W pierwszym miesiącu robimy 400 PLN transakcji kartą i zwalniamy się z opłaty za jej prowadzenie. Opłatę za konto możemy zlikwidować pojedynczym wpływem na konto w wysokości 1500 PLN.

Konto Prestige

Konto Prestige jest bardzo podobne do konta Active, ma jednak wyższe warunki „darmowości”

Standardowo opłata za konto wynosi 21 PLN. Można jej uniknąć…

Opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana pod warunkiem miesięcznych wpływów na konto na kwotę min. 3000 zł lub miesięcznego salda depozytów na kwotę min. 50 000 zł jak również w przypadku, gdy konto służy do spłaty rat kredytu hipotecznego/gotówkowego/konsolidacyjnego udzielonego na kwotę min. 30000zł.

eurobank-prestige-tabelka1

Standardowo opłata za kartę debetową wynosi 4,90 PLN. Można jej uniknąć…

Opłata za posiadanie karty debetowej jest zwracana, jeżeli w miesiącu kalendarzowym zostały zaksięgowane transakcje bezgotówkowe wykonane dowolnymi kartami jej użytkownika, wydanymi do danego rachunku, na łączną kwotę min. 500 zł. Zwrot opłaty dotyczy każdej karty użytkownika, który spełni ten warunek w ramach danego rachunku.

eurobank-prestige-karta1

Inne rzeczy związane z kontem Prestige:

– 0 zł za wypłaty gotówki w PLN z dowolnych bankomatów w Polsce
– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą dla posiadaczy kart MasterCard
– 4% rocznie dla salda do 3 000 zł w ramach promocji dla Klientów przelewających wynagrodzenie, emeryturę lub rentę
– 5% zwrotu za wydatki kartą na rozrywkę, sport i rekreację dla uczestników Programu „Rodzina i Przyjaciele”
– 4% rocznie dla salda do 3 000 zł w ramach promocji dla Klientów przelewających wynagrodzenie, emeryturę lub rentę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*