premia

Promocja wróciła! Łatwa do zdobycia premia za… przetestowanie serwisu!

I premia jest jeszcze wyższa!

Wstęp:

O czym mowa? O Promocji Quidco oraz WorldRemit. Do połowy listopada można było zgarnąć 55 GBP + 10 GBP, teraz bonus jest większy – łącznie można odebrać aż 70 GBP (350 PLN) premii! A wszystko to za proste i szybkie wykonanie jednego przelewu.

Korzystamy z powitalnego bonusu w Quidco (10 GBP) oraz MEGA bonusu od Worldremit – 60 GBP. Dodatkowo za trzy pierwsze przelewy nic nie zapłacimy – dzięki użyciu kodu rabatowego.

Ale po kolei. WorldRemit to (podobnie jak np. dający 25 GBP bonusu TransferGo) jeden z wielu serwisów umożliwiających przekazy pieniężne. Przydają się oni, gdy np. trzeba wpłacić środki na zagraniczne konto. Zwłaszcza jeśli jest to konto w jakimś odległym i dziwnym kraju :)

Zwykły przelew nadany z naszego banku kosztuje więcej (często nie końca wiadomo ile – taka specyfika!), a w dodatku często idzie bardzoooo długo. Z takiego właśnie przekaźnika korzystałem kilka lat temu podczas płacenia za lotnicze bilety krajowe w Gruzji.

Aha – promocja tym razem trwa do 1 grudnia 2019. Organizatorzy zastrzegają sobie jednak prawo do wcześniejszego zakończenia promocji. Nie zwlekajcie ze skorzystaniem z okazji na 70 GBP bonusu!

10 GBP (~50 PLN) za rejestrację z polecenia

Aby skorzystać z promocji musimy założyć konto w serwisie Quidco. Dzięki systemowi poleceń możecie zgarnąć 10 GBP – na początek wystarczy zarejestrować się w Quidco

Czym jest Quidco?

To taki serwis oferujący nam zwroty pieniędzy (cashback) za skorzystanie z ofert jego Partnerów. Jest to chyba jeden z największych tego typu serwisów, więc to sprawdzona marka!

Rejestracja w Quidco (koniecznie z tego linku) trwa tylko chwilę. Bonus 10 GBP zostanie przyznany po naliczeniu pierwszego cashbacku (o minimalnej wysokości 5 GBP). My w promocji Quidco&WorldRemit zyskamy 60 GBP, więc spełnimy ten warunek!

>> DOKONAJ REJESTRACJI W SERWISIE QUIDCO

Korzystamy z promocji WorldRemit

Po rejestracji w Quidco wpisujemy w wyszukiwarkę WorldRemit (tutaj macie link dla leniwych)

Widzimy warunki programu WorldRemit:

worldremit-quidco-oferta-1

Dostępne są trzy wysokości zwrotu:
60 GBP bonusu – za przelew na ponad 250 GBP
30 GBP bonusu – za przelew kwoty 150-249 GBP
15 GBP bonusu – za przelew kwoty 50-149 GBP

Wszystkie trzy dotyczą nowego użytkownika serwisu. Najbardziej smaczny jest oczywiście ten pierwszy bonus – aż 60 GBP (to aż ~300 PLN)

Dostępny jest też kod rabatowy 3FREE – dzięki któremu trzy pierwsze przelewy będą darmowe. Świetnie :)

Robimy przelew w WorldRemit i zgarniamy 60 GBP bonusu!

Teraz musimy założyć konto w WorldRemit oraz dokonać pierwszego przelewu.

Ważne! Aby móc skorzystać z promocji, na stronę WorldRemit musimy przejść bezpośrednio z serwisu Quidco – klikając zielony przycisk “Get cashback”

Po prawidłowym przejściu na stronę WorldRemit zobaczymy potwierdzenie działania promocji:

worldremit-quidco-cashback1

Rejestrujemy się (“Sign Up”). Po wypełnieniu całego formularza przechodzimy dalej. Po zakończeniu procesu możemy w końcu zabrać się za wykonanie pierwszego przelewu – do Wielkiej Brytanii (United Kingdom).

(nie martwimy się kosztem 16 PLN – kod rabatowy go skasuje)

worldremit-quidco-przelew-2

Następnie wpisujemy kwotę spełniająca warunki promocji, czyli np. 252 GBP

Kurs wymiany GBPPLN jest może lekko zawyżony – na wspomnianych 252 GBP “tracimy” jakieś ~15 PLN w stosunku do kursu z ‘forexu’. Jednakże bonus 350 PLN nam to wynagrodzi.

worldremit-quidco-przelew-3

W końcu możemy skorzystać z kodu. Oficjalny kod od Quidco, czyli 3FREE da nam trzy darmowe przelewy. Wpisujemy go z prawej strony “Enter a Promo Code

worldremit-quidco-przelew-4a

Uzupełniamy dane odbiorcy przelewu – np. naszego znajomego lub kogoś z rodziny – tak aby spełnić warunki promocji :)

Skąd wziąć brytyjski numer konta? Z pomocą przyjdzie nam np. Revolut.

Jako nazwę banku wybieramy Revolut. Podajemy też nasz sort code (w formacie XX-XX-XX) oraz ośmiocyfrowy numer rachunku. Przykład macie poniżej:

worldremit-quidco-przelew-5

W Revolut swój numer konta i Sort Code znajdziesz w sekcji Pulpit, następnie Konta. Trzeba wtedy kliknąć w nasze konto w funtach i wyświetlą nam się dane konta.

revolut-numer-konta-w-funtach-info-1

Na szczęście pieniądze potrzebne do przelewu możemy wpłacić kartą – za darmo. A że będzie to kwota w PLN, to nie narazimy się na niepotrzebne przewalutowanie w banku. Kończymy przelew.

W każdej chwili możemy też sprawdzić status transakcji. U mnie przelew na konto w Revolut szedł kilka godzin.

worldremit-quidco-przelew-7-status1

Czekamy na bonus w Quidco

Gdzieś w międzyczasie w Quidco powinna pojawić się nasza transakcja. Początkowo możemy mieć przypisany cashback 15 GBP, ale nie martwcie się. Za jakiś czas się to zmieni na właściwą kwotę 60 GBP.

worldremit-quidco-zwrot-1a

Pieniądze z Quidco możemy wypłacić m.in. na PayPal albo na nasze revolutowe konto brytyjskie.

10 GBP za każde kolejne polecenie

Jak pisałem na początku – to jeszcze nie koniec. Teraz możecie zgarnąć po 10 GBP za każdego poleconego. W tym celu wyślij swój link polecający Quidco znajomemu i niech on też skorzysta z promocji!

KOLEJNA OKAZJA NA BONUS – aktualizacja 16 lutego

Teraz premia jest niższa, ale to wciąż dobra okazja! Zwłaszcza, iż w otrzymanie premii musimy zaangażować o wiele mniej pieniędzy. W tej edycji do zgarnięcia jest łącznie 25 GBP:
– 10 GBP od Quidco za rejestrację i pierwszy zdobyty cashback
– 15 GBP od WorldRemit w Quidco za test serwisu, czyli przelew na minimum 50 GBP.

Czyli używając troszkę ponad 250 PLN środków, zgarniemy ponad 125 PLN premii. To zysk ~50% w stosunku do zaangażowanych środków. Warto? :)

P.S. Poprzednie aktualne wpisu znajdziecie na drugiej stronie wpisu (KLIK):

8 Comments

  1. A u mnie przelew na Revolut idzie 5-ty dzień i nie może dojść :(
    Wcale go nie widać i nie bardzo wiem co dalej robić…

  2. Wykonanie przelewu na konto Revolut zdaje się wymagać podania numeru referencyjnego ale strona WorldRemit nie ma stosownego pola w formularzu :(

    1. no właśnie…jakby ktoś przybliżył jak przelać uzyskany bonus na konto Revolut bo coś ciągle wyskakuje i nie można tego zrobić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*