premia

Super! Aż 25 GBP (~125 PLN) premii za darmowy przelew TransferGo. Oraz okazja na kolejne bonusy!

Prosty i szybki przepis na zgarnięcie 25 funtów – czyli ~125 PLN. Bez ruszania się z fotela :)

Wstęp:

Korzystamy z dwóch, a w sumie to z trzech promocji. Na początek zgarniecie premię 15 GBP za polecenie i 5 GBP pierwszy przelew. A potem jeszcze kolejne 5 GBP za kolejny darmowy przelew.

Ale po kolei. TransferGo to jeden z wielu serwisów umożliwiających przekazy pieniężne. Przydają się oni, gdy np. trzeba wpłacić środki na zagraniczne konto. Zwłaszcza jeśli jest to konto w jakimś odległym i dziwnym kraju :)

Zwykły przelew nadany z naszego banku kosztuje więcej (często nie końca wiadomo ile – taka specyfika!), a w dodatku często idzie bardzoooo długo. Z takiego właśnie przekaźnika korzystałem kilka lat temu podczas płacenia za lotnicze bilety krajowe w Gruzji.

W wypadku TransferGo przekazywaną kwotę możemy wpłacić kartą, co dodatkowo przyspiesza proces.

Testujemy serwis – czy dobrze i jak działa:)

Czas na test serwisu. W końcu zanim wyślemy komuś pieniądze czy zapłatę za towae czy usługę warto najpierw sprawdzić jak działa system.

No i jak długo to wszystko trwa – rejestracja, wpłata, proces przelewu i czas potrzebny na wypłatę środków przez odbiorcę.

15 GBP (~75 PLN) za rejestrację z polecenia

Na początek musimy zarejestrować się w serwisie TransferGo.

Ważne są dwie rzeczy: na stronę serwisu należy przejść używając odpowiedniego link, a dodatkowo w polu „Kod polecający” należy wpisać kod odpowiedni kod.

UWAGA – ZMIANA ZASAD.
W celu uzyskania linku i kodu polecającego napisz do mnie wiadomość korzystając z formularza kontraktowego.

>> NAPISZ DO MNIE (KLIKNIJ)

Kod musimy wpisać ręcznie, gdyż pomimo skorzystania z linku nie uzupełnia się on automatycznie. Nie wie czy to błąd TransferGo czy celowe działanie…

transfergo-rejestracja1a

Po osoba polecana i jak polecający otrzymają po 15 GBP (po wykonaniu pierwszego przelewu).

Test systemu- pierwszy darmowy przelew + 5 GBP bonusu

Zaczynamy test i korzystamy z promocji!

Teraz wykonujemy swój pierwszy przelew – ale nie może on być w EUR, gdyż te nie łapią się do promocji. Wykonujemy więc przez z Wielkiej Brytanii do Polski na nasze konto bankowe. Pamiętajcie, iż minimalna wartość przelewu to 50 GBP, inaczej nie dostaniemy bonusu!

Natomiast podczas uzupełniania formularza podajemy kod 5ZADARMO – przelew będzie darmowy, a my dodatkowo otrzymamy 5 GBP bonusu.

Uwaga! Kod 5ZADARMO jest ważny tylko 3 dni po założeniu konta, nie czekajcie więc z dokonaniem przelewu. Najlepiej zrobić go od razu po rejestracji.

Kod wpisujemy w polu „Posiadasz kupon lub kod polecający?” Spójrzcie:

transfergo-przelew1a

Można zauważyć, iż kurs GBP/PLN jest około 10 groszy niższy niż obecny kurs średni. Przy przelewie 50 GBP „tracimy” jakieś 5 PLN, ale w końcu zyskujemy 5 GBP bonusu oraz możliwość opłacenia przelewu kartą! Korzystamy tutaj np. z karty Revolut albo innej karty umożliwiającej nam tańsze płatności (karty wielowalutowe, karta z kantoru Aliora itp).

Teraz wystarczy tylko przeklikać formularz do końca. Podać swoje dane, dane odbiorcy i numer konto. Pamiętajcie, iż możemy dokonać wpłaty na własne konto!

Drugi darmowy przelew + kolejne 5 GBP bonusu

W tym momencie wielu z Was może zakończyć i zostać bonusem z 20 GBP. Dlaczego? Przed dokonaniem drugiego przelewu TransferGo wymaga od nas weryfikacji. W tym celu musimy zrobić zdjęcia dowodu osobistego, prawa jazdy lub paszportu oraz selfie z widoczną swoją twarzą. Automat porówna dane, zdjęcia i zakończy weryfikację. Trwa ona dosłownie chwilę, razem z robieniem zdjęć zajęło mi się może z minutę.

Jeśli dokonaliście weryfikacji, robicie drugi przelew – za który zgarniecie kolejne 5 GBP bonusu.

Tym razem przelew może być na dowolną kwotę – np. 2 GBP. Natomiast podczas uzupełniania formularza podajemy inne kod: 5GBPFREE – przelew będzie darmowy, a my dodatkowo otrzymamy 5 GBP bonusu.

transfergo-przelew2a

Uwaga! Kod 5GBPFREE jest ważny tylko 3 dni po założeniu konta, nie czekajcie więc z dokonaniem przelewu. Najlepiej zrobić go od razu po rejestracji.

Wypłacamy premię 25 GBP / 125 PLN

Po wykonaniu przelewów na naszym koncie pojawi się premia:
– 15 GBP za polecenie
– 5 GBP za pierwszy przelew
– 5 GBP za drugi przelew

transfergo-wyplata0

Teraz możemy ją wypłacić. Ja skorzystałem w wypłaty na revolutowe konto w funtach, dzięki czemu dostałem równo 25 GBP i nie straciłem ani grosza na przewalutowaniu ;)

Prośbę o wypłatę zgłosiłem w sobotę rano, gdzieś z godzinę później dostałem powiadomienie od Revoluta o wpłynięciu środku!

transfergo-wyplata1

Pamiętajcie o szybkim skorzystaniu z kodów 5ZADARMO oraz 5GBPFREE – są one ważne tylko 3 dni od rejestracji konta!

15 GBP za każde kolejne polecenie

Jak pisałem na początku – to jeszcze nie koniec. Teraz możecie zgarnąć po 15 GBP za każdego poleconego. Wystarczy, iż przekażecie im swój link polecający i kod, a oni dokonają przelewów opisanych wyżej. Twoja premia to 15 GBP, a osoby zaproszonej aż 25 GBP (15 GBP + te dwa bonusy po 5 GBP).

transfergo-polecenie-1a

Swój link i kod znajdziecie w zakładce „Zaproś i zarabiaj” po zalogowaniu się na konto w TransferGo

Korzystajcie, zapraszajcie swoje żony, mężów, sąsiadki i znajomych :)

UWAGA – ZMIANA ZASAD.
W celu uzyskania linku i kodu polecającego napisz do mnie wiadomość korzystając z formularza kontraktowego.

>> NAPISZ DO MNIE (KLIKNIJ)

5 Comments

  1. Dzięki za kod, jednak należałoby wspomnieć, że wypłata bonusu dopiero po całkowitej realizacji zlecenia i zweryfikowaniu się.

  2. HEJKA!

    Jak to jest z tymi przelewami w Transfer Go? Promka mówi o tym minimalnym 50 GBP, to mamy wysłać GBP od nas i potem księgować na dowolnym typu Monese, BNC10, N26, czy wysłać trzeba PLN na konto, które jest w GBP i tam zostanie zaksięgowane (np Revolut). Bo ja głupieję;)

    Pozdro!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*