premia

Xoom od PayPal: aż 25 EUR bonusu za test systemu. Jest to… wykonanie jednego przelewu!

Kilka klików i premia wpada na konto :)

Kilka słów o Xoom

Kolejna akcja z szybką premią. Tym razem jest to program poleceń od Xoom.

Xoom to taki serwis do przekazów międzynarodowych. Istnieje on gdzieś od początku tego wieku, a kilka lat temu został przejęty przez PayPal. Nie jest to więc jakiś malutki niepoważny serwis, ale duży gracz!

Program poleceń

Po każdym logowaniu do serwisu wita nas taki obrazek:

xoom-zapros-2

W zasadzie są tak wszystkie najważniejsze informacje, ale.. warto coś dopisać od siebie.

Na początek – po mój link polecający będziecie musieli poprosić mnie emailowo. Dlaczego? Xoom w regulaminie Programu Poleceń w zasadzie zakazuje dystrybucji linków w inny sposób niż „za pośrednictwem kanałów innych niż osobisty adres e-mail, aplikacja WhatsApp, Messenger, Twitter lub Facebook”

>> Chcesz link polecający, aby skorzystać z promocji? Napisz do mnie na mój adres e-mail

postaram się Tobie odpisać jak najszybciej. Otóż jako mój znajomy dostaniesz ode mnie krótki opis oraz link polecający.

W tej promocji osoba zapraszana jak i osoba zapraszające otrzymają po 25 EUR bonusu – oczywiście po spełnieniu warunków.

Zakładamy konto Xoom

Na początek należy założyć konto w Xoom – musisz to zrobić przez link, który otrzymałeś ode mnie!

Kolejna ważna rzecz – na początku zakładasz konto wybierając opcję „Jesteś nowym użytkownikiem Xoom? Załóż konto”, nie wybierasz żadnej z innych opcji!
Podczas rejestracji musisz podać ten sam adres email, którego używać w PayPal!

xoom-rejestracja1a

Na tym etapie nie możecie jeszcze powiązać konta, ani zalogować się „przez PayPal”.

Teraz wystarczy tylko potwierdzić założenie konta – link znajdziecie w wiadomości przesłane przez Xoom. Od razu „zaatakuje” Was informacja o promocji, więc do dzieła :)

Robimy przelew

Aby uzyskać premię musimy dokonać przelewu na kwotę minimum 50 EUR (nie licząc kosztów przelewu). Warto zrobić przelew na inną, wyższą kwotę. PayPayl/Xoom to serwisy, które często lubią się czepiać… :)

My korzystamy z Revoluta i zrobimy przelew do Wielkiej Brytanii. Pod wpisaniu kwoty dostajemy informację, że przelew będzie kosztował 1.99 EUR. Troszkę też stracimy na kursie wymiany EUR–> GBP, no ale trudno – premia nam to wynagrodzi :)

xoom-przelew-1a

W następnym kroku wybieramy opcję „Wpłata na rachunek bankowy

xoom-przelew-2

Następnie musimy podać dane Odbiorcy. Jeśli przelewamy pieniądze na konto Revolut na liście banków musimy wybrać „Inne – Wybierz, jeśli Twojego banku nie ma na liście

Jako nazwę banku wpisujemy Revolut Ltd.
Podajemy też nasz sort code (w formacie XX-XX-XX) oraz ośmiocyfrowy numer rachunku. Przykład macie poniżej:

xoom-przelew-3

Kolejny krok to dane odbiorcy. Uzupełniamy je. Dochodzimy do etapu „Płatności”. Przesłanie środków z Salda PayPal czy z karty kosztuje tyle samo – najszybciej i bezpoblemowo będzie jednak wykorzystać Saldo PayPal

xoom-przelew-4

Jeśli będziecie płacić kartą, pamiętajcie że zostanie ona obciążona kwotą w euro. Użyjcie więc takiej karty z dobrymi kursami albo karty od jakiegoś kantoru internetowego czy konto walutowego.

I to już koniec – pieniądze mają dojść na nasze konto w ciągu 2-3 dni roboczych. W praktyce jednak przechodzą o wiele szybciej – często w ciągu kilku godzin.

Przedostatni etap – powiązania konta Xoom z PayPal

Przez Was już przedostatnie zadanie – powiązanie konta Xoom z PayPal. Czynność ta jest… śmiesznie prosta. Na stronie logowania do Xoom wystarczy wybrać opcję „Zaloguj się z PayPal” i zalogować się zgodnie z poleceniami. System chwilę pomieli i za chwilę nasze konta zostaną powiązane.

xoom-powiazanie-1a

Czasami jednak może być tak, iż Wasza płatność zostanie odrzucona. Czasami także Xoom/PayPal poproszą Was o weryfikację danych. Cóż – mają takie prawo.

Na szczęście im „bardziej” używasz swojego konto PayPal, tym masz mniejsze szanse na problemu. Po prostu stali klienci są chyba lepiej traktowani.

Na koniec – oczekiwanie na nagrodę

Po wykonaniu wszystkich powyższych kroków zostało Tobie już tylko poczekać na nagrodę. 25 EUR bonusu wpłynie na Twoje konto PayPal w ciągu 4 dni roboczy. Potem można już je wydać ;)

xoom-wypłata-1

Zainteresowany? Myślę, że tak. Napisz w takim razie do mnie na mój adres e-mail, a treści oczywiście przypomnij mi skąd się znamy, bo pamięć moja zawodna jest.

Najszybciej jak tylko będę w stanie wyślę Tobie link do skorzystania z promocji.

Do zobaczenia przy okazji następnego wpisu z promocją :)

P.S. Możecie też sami zgarnąć kolejne bonusy. Wystarczy zaprosić swoich znajomych. Za każdego z nich – jeśli polecony spełni warunki promocji – otrzymacie 25 EUR!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*