bankowe, premia

60 PLN premii za założenie lokaty na 3,5% w Toyota Bank

Ruszyła kolejna świetna okazja z premią! Za założenie konta i lokaty na 3,5% w Toyota Bank otrzymamy 60 PLN. A w promocji na 3,5% możemy ulokować nawet do 49 000 PLN.

O samym Planie Depozytowym w Toyota Banku pisałem na początku marca – wtedy oferował on 3,75% w skali roku.

PLAN DEPOZYTOWY – co to jest?

Plan depozytowy 80 dni jak już sugeruje nazwa zakładamy na 80 dni. Uzyskujemy oprocentowanie 3,75% w skali roku, a ulokować może do 49 000 PLN. A dokładniej – możemy założyć do 7 Planów Depozytowych, a każdy z nich na kwotę od 3 000 do 7 000 PLN.

Plan depozytowy zakładamy z poziomu Konta Jedynego. W zasadzie Konto jest darmowe – a dokładniej jest darmowe jeśli wykonamy miesięcznie minimum 400 PLN obrotu kartą. W przeciwnym wypadku zapłacimy 2,49 PLN opłaty.

>> ZGARNIJ 60 PLN PREMII ZA PLAN DEPOZYTOWY NA 3,5%

PREMIA 60 PLN – warunki promocji

Co musimy zrobić, aby zgarnąć 60 PLN premii? Wystarczy kilka prostych kroków.

1) W okresie promocji – do 21 kwietnia – musimy wejść na specjalną stronę promocji: http://lokata35.zpremia.pl/ i zarejestrować się. Rejestrację potwierdzamy za pomocą linku aktywacyjnego otrzymanego na podany adres email.

2) Następnie musimy założyć Konto Jedyne. Musimy to zrobić poprzez link dostępny po zalogowaniu na stronie promocji. W ciągu 2 dni roboczych od złożenia wniosku Bank skontaktuje się z Uczestnikiem na podany we wniosku numer telefonu, aby potwierdzić przyjęcie wniosku i umówić wizytę kuriera w celu podpisania umowy.

3) Następnie w terminie do 14 dni kalendarzowych od daty uruchomienia Konta Jedynego założyć za pośrednictwem Systemu Bankowości Elektronicznej Toyota Banku minimum jedną lokatę Plan Depozytowy na 80 dni (kwota minimalna jednej lokaty 3000 PLN, kwota maksymalna jednej lokaty 7000 PLN). Łącznie możemy założyć do 7 lokat.

4) Do dnia 08 czerwca 2015 utrzymać na lokacie saldo w wysokości minimum 3000 PLN.

5) Na sam koniec do dnia 21 czerwca 2015 na stronie promocji musimy uzupełnić swoje dane (imię, nazwisko, numer konta w Toyota Banku do wypłaty premii oraz adres zamieszkania). Z kolei o otrzymaniu premii zostaniemy poinformowali emailem przed 11 czerwca. Warto sprawdzić folder spam, gdyż te emaile bardzo lubią tam wylądować.

Uwaga! Z oferty możemy skorzystać tylko jeśli w dniu 7 kwietnia nie posiadaliśmy Konta Jedynego lb Planu Depozytowego.

Oferta skierowana do nowych Klientów Banku oraz tych, którzy w dniu rozpoczęcia Akcji i składania wniosku nie posiadają Konta Jedynego i/lub Lokaty Plan depozytowy na 80 dni aktywnego na dzień rozpoczęcia Akcji.

Promocyjna premia 60 PLN zostanie przelana na podany numer konto do dnia 30 czerwca 2015. Premia jest zwolniona z podatku. Pełny regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*