konto, premia

100 PLN premii za założenie konta w ING

Kolejna premia za założenie konta. Tym razem wraca promocja ING Bank Śląski, który za założenie KONTA Z LWEM Direct lub KONTA Z LWEM Komfort i spełnienie warunków promocji oferuje nam 100 PLN premii.

100 PLN OD ING – jak zgarnąć premię?

Warunki uzyskania premii są proste. Na początek musimy przez internet założyć KONTO Z LWEM Direct lub KONTO Z LWEM Komfort. Potem zostaje nam już tylko do 18 maja dokonać płatności na łącznie minimum 1000 PLN.

>> ZAŁOŻ KONTO Z LWEM DIRECT I ZGARNIJ 100 PLN PREMII

Potrzeba zrobić tylko kilka kroków, aby zgarnąć premię. Po kolei.

Krok 1) Składamy wniosek o KONTO Z LWEM Direct lub KONTO Z LWEM Komfort, możemy to zrobić tutaj. Na złożenie wniosku mamy czas do 18 maja 2015.

Trzeba za to pamiętać, aby wyrazić zgodę na przetwarzania danych osobowych:

W promocji mogą wziąć udział klienci którzy nie złożyli sprzeciwu wobec przetwarzania ich danych w celach marketingowych. Na podstawie niniejszego regulaminu dane osobowe Uczestników będą przetwarzane tylko w okresie promocji i tylko w celu jej wykonania.

Krok 2) Podpisujemy umowę o o KONTO Z LWEM Direct lub KONTO Z LWEM Komfort, mamy na to czas do 15 czerwca 2015. Do konta trzeba wybrać też i kartę debetową.

Otwarcie Konta następuje:
2.1. przez internet, z wykorzystaniem procesu otwarcia Konta z kurierem lub z autoryzacją poprzez przelew z innego banku (proces z autoryzacją poprzez przelew z innego banku dotyczy tylko klientów indywidualnych), albo
2.2. poprzez system bankowości elektronicznej – ING BankOnline.

Jeśli wybraliśmy tą drugę drogę – musimy do 16 października 2015 jeszcze wypełnić formularz rejestracji do promocji.

Krok 3) Do 16 października 2015 musimy dokonać transakcji (rozliczonych i zaksięgowanych) na łączną kwotę minimum 1000 PLN.

Z Promocji wyłączone są następujące transakcje:
a. Wypłata gotówki z bankomatu;
b. Anulowane w częściowej lub pełnej kwocie lub wycofane w związku ze zwrotem produktu lub rezygnacją z usługi.

Krok 4) Konto oraz kartę musimy utrzymać minimum do 16 listopada 2015.
Krok 5) Premia 100 PLN zostanie wypłacony na konto użytkownika do dnia 16 listopada 2015. Potem możemy zamknąć konto.

Nie każdy jednak można skorzystać z promocji. Z promocji nie skorzystają osoby, które od dnia 01.01.2014 r. były lub są posiadaczami lub współposiadaczami Konta z Lwem: Direct, Klasyczne, Student, Komfort, VIP dla klientów indywidualnych w ING Banku Śląskim. Dlatego osoby, które brały udział w poprzednich promocjach, raczej nie będą uprawione do udziału w tej edycji.

Pełny regulamin promocji znajdziecie tutaj na stronie ING.

ING-premia100pln-banner700x200px

KONTO Z LWEM DIRECT – co i jak?

KONTO Z LWEM Direct jest bezwarunkowo bezpłatne. Możemy za to ponieść opłaty za kart do konta. Jeśli nie wydamy nią 300 PLN w cyklu rozliczeniowym (w ING jest to 29 dzień miesiąca – 28 dzień kolejnego miesiąca) to zapłacimy za nią 7 PLN.

Warto więc rozbić sobie płatności na takie po lekko ponad 300 PLN miesięcznie (a dokładnie to w okresie rozliczeniowym – jak wyżej). Wtedy po 4 miesiącach spełnimy warunki promocji, a dodatkowo w tym czasie będziemy cieszyć się darmową kartą.

>> ZAŁOŻ KONTO Z LWEM DIRECT I ZGARNIJ 100 PLN PREMII

KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE ING

Pamietajcie też o opisywanym niedawno Koncie Oszczędnościowym w ING dającym 3% (więcej info tutaj i pod poniższym bannerem)

ing-kontooszczedniosciowe-650x300px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*