bankowe, karta

Załóż darmową kartę i zgarnij od 300 do 500 PLN do wydania na Allegro

Jeszcze jedna świetna oferta od Citibanku. Teraz za założenie darmowej karty(!!!) dostaniemy… kupon Allegro o wartości aż 300 PLN.

Zgarnij kupon Allegro o wartości 300 PLN!

Zasady są praktycznie takie same jak np. w promocji z darmowym tabletem Lenovo (pisałem o niej tutaj). W tym wpisie przedstawię tylko najważniejsze potrzebne informacje.

>> CITIBANK: ZGARNIJ KUPON 300 PLN NA ALLEGRO

W skrócie: za założenie darmowej karty Citi Cimplicity i zrobienie raptem 500 PLN obrotu otrzymacie… 300 PLN do wydania na Allegro. To świetna okazja na łatwe pieniądze i zakupy „za darmo”!

  • Składamy wniosek o kartę na specjalnej promocyjnej podstronie
  • Czekamy na kontakt konsultanta Banku, załatwiamy wszystkie formalności i podpisujemy umowę
  • Po otrzymaniu karty – nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę – minimum 1 raz zalogujemy się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile
  • nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę musimy dokonać transakcji kartą na łączną kwotę raptem 500 PLN*

I tyle. Potem już otrzymamy kupon Allegro i będziemy mogli go wydać za zakupy :)

allegro-300-500-cozrobic1

>> CITIBANK: ZGARNIJ KUPON 300 PLN NA ALLEGRO

O samej karcie Citibank Simplicity pisałem już jakiś czas temu (więcej info). Spłacana o czasie karta Citibank Simplicity jest darmowa i nie ma tutaj żadnych haczyków.

Zamiast 300 PLN, zdobądź… kupon Allegro 500 PLN!

Tym razem trzeba się trochę natrudzić. Musimy zrobić to samo co wyżej (założyć kartę tutaj, podpisać umowę, zalogować się przez internet) oraz jeszcze jedną z dwóch rzeczy.

Opcja 1

Musimy dokonać transakcji nową kartą na kwotę minimum 500 PLN i rozłożyć spłatę na raty.

Rozłożenie spłaty na raty podpada pod „Opłata operacyjna za obsługę Planu Spłat ratalnych „Komfort” w ramach Limitu kredytu, dodana do kwoty miesięcznej raty (dla Planów otwartych od 1.01.2015)” za którą opłata wynosi 20 PLN miesięcznie.

Opcja 2

Wystarczy przelać 500 PLN z karty na dowolne konto osobiste i rozłożyć spłatę na raty.

Te czynności się niestety płatne:
– przelew z karty kosztuje „6% wartości Transakcji, nie mniej niż 10 zł”; dla 500 PLN będzie to 30 PLN
– rozłożenie spłaty na raty podpada pod „Opłata operacyjna za obsługę Planu Spłat ratalnych „Komfort” w ramach Limitu kredytu, dodana do kwoty miesięcznej raty (dla Planów otwartych od 1.01.2015)” za którą opłata wynosi 20 PLN miesięcznie.

Dzięki zrobieniu jednej z tych rzeczy zyskamy dodatkowe 200 PLN wartości kupony Allegro (otrzymamy kupon o wartości 500 PLN zamiast 300 PLN)

allegro-300-500-cozrobic2

Dajcie znać w komentarzu jeśli skorzystaliście z promocji! Dzięki :)

Na koniec warto dodać, iż otrzymane nagrody są wolne od podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób.

Promocja jest dostępna dla osób, które od 1 stycznia 2015 nie posiadały głównej karty kredytowej Citibank. Oferta jest ważna do 30 czerwca 2017. Regulamin promocji znajdziecie na stronie banku oraz u mnie na serwerze.

allegro-300-500-banner-750x200px1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*