karta

Karta kredytowa Citi Simplicity (prosta karta bez opłat?)

Nowość od Citibanku. Wprowadza on kartę Citi Simplicity z hasłem „Zawsze pejrzyście. Zawsze prosto. Zawsze bezpiecznie”. I w sumie można powiedzieć, że tak jest – nie zapłacimy bowiem ani grosza za wydanie i użytkowanie karty, za powiadomienia sms i za wydanie karty dodatkowej.

citibank-simplicity-probka1

Co nam oferuje ta karta? Dużo zer w Taryfie Opłat. Nie ma opłaty rocznej ani opłaty za wydanie karty. Nie ma też opłaty za wydanie karty dodatkowej. Nie ma też opłaty za powiadomienia – zarówno za CitiAlerts Standard jak i CitiAlerts Premium (więcej info o powiadomieniach)

Co ciekawe – nie zapłacimy też prowizji za monit listowny ani za monit telefoniczny w wypadku kiedy będziemy mieli problemy z uregulowaniem zadłużenia na karcie.

citibank-simplicity-taryfa1a

>> ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ CITI SIMPLICITY

Karta Kredytowa Citi Simplicity to też dobra propozycja dla tych, którzy chcą przenieść swoje zadłużenie z innego banku. Dzięki promocji Karta Kredytowa Citi Simplicity daje możliwość spłaty zadłużenia bez żadnych odsetek przez pierwsze 6 miesięcy.

Pamiętajcie, że Citibank pobiera 6 PLN za „Opłata za możliwość korzystania przez Klienta z Serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone” dlatego lepiej bez potrzeby nie aktywować też usługi.

5 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*