karta

Aż 400 PLN do Lidla za przetestowanie darmowej karty. Nowa odsłona promocji Citi Simplicity

Jeszcze jedna świetna oferta od Citibanku. Teraz za założenie darmowej karty(!!!) dostaniemy… kupon do Lidla o wartości aż 400 PLN.

Zgarnij voucher do Lidla o wartości 400 PLN!

Zasady są praktycznie takie same jak np. w promocji z darmowym tabletem Lenovo (pisałem o niej tutaj oraz tutaj). W tym wpisie przedstawię tylko najważniejsze potrzebne informacje.

>> CITIBANK: ZGARNIJ KUPON 400 PLN DO LIDLA

W skrócie: za założenie darmowej karty Citi Cimplicity, zalogowanie się do aplikacji Citi Mobile i zrobienie transakcji na jedyne 2000 zł otrzymacie… 400 PLN do wydania w Lidlu.
To świetna okazja na łatwe pieniądze i zakupy „za darmo”!

  • Składamy wniosek o kartę na specjalnej promocyjnej podstronie
  • Czekamy na kontakt konsultanta Banku, załatwiamy wszystkie formalności i podpisujemy umowę
  • Po otrzymaniu karty – nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę – minimum 1 raz zalogujemy się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile
  • Musimy też dokonać transakcji o łącznej wartości min. 2000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę

I tyle. Potem już otrzymamy kupon do Lidla i będziemy mogli go wydać za zakupy :)

Nagrodę w postaci Karty Prezentowej Lidl o łącznej wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Lidl otrzymasz na podany adres korespondencyjny najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki.

A dokładnie to dostaniemy dwie karty prezentowe – każdą z nich po 200 zł. Karty są wielorazowego użytku, nie musimy więc całej kwoty wykorzystać od razu podczas jednych zakupów. Dodatkowo karty są ważne 6 miesięcy, a ich saldo można w dowolnym momencie sprawdzić przez internet.

>> CITIBANK: ZGARNIJ KUPON 400 PLN DO LIDLA

citibank-simplicity-lidl-jak-odebrac-2-758x838px

O samej karcie Citibank Simplicity pisałem już jakiś czas temu (więcej info). Spłacana o czasie karta Citibank Simplicity jest darmowa i nie ma tutaj żadnych haczyków.

Dajcie znać w komentarzu jeśli skorzystaliście z promocji! Dzięki :)

Na koniec warto dodać, iż otrzymane nagrody są wolne od podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób.

Promocja jest dostępna dla osób, które od 1 stycznia 2015 nie posiadały głównej karty kredytowej Citibank. Oferta jest ważna do 20 kwietnia 2018. Regulamin promocji znajdziecie na stronie banku oraz u mnie na serwerze.

One Comment

  1. Promocje, które przygotowują banki są świetną okazją do dodatkowego zysku nawet z prawego punktu widzenia. Warto jednak dobrze analizować i przeczytać umowy, by wiedzieć czego one dotyczą. Prawo umów jest dość ciekawym zagadnieniem z zakresu prawa i pozwala na wiele rozwiązań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*