karta, promocja

Kupon 450 PLN na loty lub hotele za założenie karty Citibank Premier Miles

Dobra okazja od Citibanku! Teraz za założenie karty PremierMiles i spełnienie warunków regulaminu otrzymamy voucher o wartości 450 PLN do użycia na loty lub hotele!

JAK ZGARNĄĆ VOUCHER 450 PLN DO UŻYCIA NA LOTY lub HOTELE?

Promocja ma prosty regulamin. Aby otrzymać voucher o wartości 450 PLN do użycia na loty i hotele z eSKY.pl wystarczy kilka kroków.

1) wypełniamy wniosek o kartę i składamy potrzebne dokumenty
2) Po wydaniu karty mamy 30 dni kalendarzowych, aby dokonać transakcji bezgotówkowych (muszą zostać rozliczone i zaksięgowane) na kwotę minimum 2 000 PLN
3) w ciągu tych samych 30 dni kalendarzowych minimum 1 raz musimy zalogować się do systemu online banku

w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile lub za pomocą aplikacji CitiHandlowy for iPad na tabletach

4) w dniu przyznania nagrody musimy być posiadaczami karty PremierMiles. A po przyznaniu nagrody możemy już zrezygnować z karty.

Po spełnieniu warunków otrzymamy od banku email potwierdzający spełnienie warunków. Z kolei sam voucher otrzymamy w ciągu kolejnych 30 dni od daty przysłania nam emaila.

Wszyscy Uczestnicy, którzy spełnili warunki przyznania Nagrody, o których mowa w pkt IV w danym miesiącu, zostaną powiadomieni przez Bank poprzez wysłanie wiadomości e-mail w pierwszym tygodniu miesiąca, następującym po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił warunki określone w niniejszym Regulaminie.

Voucher o wartości 450 PLN możemy użyć na rezerwację dowolnych lotów lub hoteli dostępnych w serwisie eSKY.pl. Voucher jest ważny do 30 grudnia 2015, podróż może odbyć się w dowolnym terminie. Pamiętajcie, iż w promocji może wziąć udział osoba, która od 1 stycznia 2013 roku nie posiadała żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank. Pełny regulamin promocji znajdziecie tutaj.

>>ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ CITIBANK PREMIERMILES

CITIBANK PREMIERMILES – CO TO JEST ZA KARTA?

Karta kosztuje 18 PLN miesięcznie i nie ma możliwości uniknięcia tej opłaty. Jest to jednak jedyna obowiązkowa opłata. Zgodnie z regulaminem promocji, po tym jak otrzymamy nagrodę nie musimy już trzymać dalej karty i możemy z niej zrezygnować.

Pełny opis karty znajdziecie w serwisie Mleczne Podróże

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*