promocja

Stwórz swoje wymarzone konto… i zgarnij lokatę na 6%

Ciekawa oferta od… nieznanego (jeszcze) banku! Wystarczy wypełnić krótką ankietę o tym jak wyobrażamy sobie wymarzone konto.
Co dostaniemy w zamian? Propozycję wymarzonego Konta, a po jego założeniu gwarantowaną nagrodę: 3-miesięczną lokatę na 6% w skali roku.

Akcja została zainicjowana przez znany polski bank, który występuje incognito. Wszystko po to, aby wyniki ankiety były jak najbardziej obiektywne.

WARUNKI PROMOCJI

Na czym polega promocja? Na początek wypełniamy wspomnianą we wstępie krótką ankietę dotyczącą konta – musimy odpowiedzieć tylko na kilka pytań (TAK/NIE) oraz odpowiedzieć na pytanie otwarte.

wymarzonekonto-ankieta1a

Po wypełnieniu ankiety musimy podać swoje dane kontaktowe, aby móc założyć swoje wymarzone konto i odebrać nagrodę gwarantowaną. Musimy tutaj niestety zgodzić się na przetwarzanie danych w celach marketingowych, ale zawsze po zakończeniu akcji możemy (mamy takie prawo!) wycofać zgodę. Na koniec zostanie nam jeszcze potwierdzenie wypełnienia ankiety – w tym celu należy kliknąć w link znajdujący się w emailu otrzymanym od organizatora.

Na wypełnienie ankiety mamy czas do 28 lutego 2015.

Co to będzie za konto i jaki to będzie bank? Tego dowiemy się dopiero na początku marca.

Nasze „wymarzone konto” będzie można założyć poprzez indywidualny link, który otrzymamy od organizatora. Na złożenie wniosku o otwarcie konta mamy czas do 15 marca 2015, a samą umowę musimy podpisać do 25 marca 2015. Dodatkowy warunek jest taki, iż wcześniej nie mogliśmy posiadać konta w tym banku (na razie nie wiadomo o jaki bank chodzi).

Za zawarcie umowy rachunku bankowego uważa się moment otrzymania przelewu weryfikacyjnego przez Bank, do którego Polecany Nowy Klient złożył wniosek o zawarcie umowy rachunku bankowego, a w przypadku wysyłki umowy kurierem otrzymanie przez Bank podpisanej umowy rachunku bankowego.

Po spełnieniu tych warunków otrzymamy to na co czekaliśmy: możliwość otwarcia lokaty na 6% w skali roku! Minimalna kwota lokaty to 1 000 PLN, a maksimum środków jakie na niej będziemy mogli ulokować to 20 000 PLN. Czas trwania lokaty to 3 miesiące.

wymarzonekonto-lokata1

DODATKOWY KONKURS Z NAGRODAMI

Po spełnieniu wszystkich warunków (wypełnienie ankiety, pozostawienie danych, potwierdzenia ankiety, założenia konta) możemy powalczyć o nagrody. Są to:

  • a) TV 65″ Samsung UE65HU7200 , o wartości 9 163,50 zł, który zostanie przyznany za I miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie 1 018,00 zł (słownie: tysiąc osiemnaście złotych)
  • b) Telefon Samsung GALAXY Note 4, o wartości 2 816,70 zł, który zostanie przyznany za II miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie 313,00 zł (słownie: trzysta trzynaście złotych)
  • c) Tablet Samsung GalaxyTab S 10.5, o wartości 2 115,60 zł, który zostanie przyznany za III miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie 235,00 zł (słownie: dwieście trzydzieści pięć złotych)
  • d) Telefon Samsung Galaxy S5, o wartości 1 906,50 zł, który zostanie przyznany za IV miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie 212,00 zł (słownie: dwieście dwanaście złotych)
  • e) Telefon Samsung Galaxy Alpha, o wartości 1 869,60 zł, który zostanie przyznany za V miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie 208,00 zł (słownie dwieście osiem złotych)

Nagrody zostaną przyznane tym użytkownikom, którzy polecą konto największej liczbie znajomych (osoby polecone też muszą założyć konto!).
Tutaj ramy czasowe są takie same jak wyżej – wniosek należy złożyć do 15 marca 2015, a zawarcie umowy musi nastąpić do 25 marca 2015.

>> WYPEŁNIJ ANKIETĘ I WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*