promocja

BZ WBK: nawet 50 PLN za transakcje kartą kredytową

Ciekawa promocja od BZ WBK. Wybranym klientom bank podczas rozmowy telefonicznej zaproponował wzięcie udziału w nowej promocji i uzyskanie nawet do 50 PLN zwrotu po prostu za transakcje kartą.

Nawet 50 zł za transakcje kartą kredytową

Promocja wystartowa 4 marca i potrwa do końca maja. Polega ona na tym, iż za każdą pierwszą transakcję danego dnia otrzymacie 2 PLN premii.

Nagroda – nagroda pieniężna w wysokości 2 zł za pierwszą Transakcję bezgotówkową dokonaną Kartą w ciągu dnia w Okresie trwania Promocji. Łączna maksymalna wysokość Nagrody wynosi 50 zł.

W promocji biorą udział tylko wybrane przez bank osoby.

Uczestnik – osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, będąca posiadaczem głównej płatniczej karty kredytowej wydanej przez Bank, któremu podczas rozmowy telefonicznej z Centrum Bankowości Telefonicznej (CBT) zostanie przedstawiona Promocja przez pracownika CBT.

Promocja trwa od 4 marca do 31 maja 2015. Jak łatwo wyliczyć, aby uzyskać 50 PLN premii musimy po prostu dokonać jakielkowiek płatności w 25 różnych dniach w ciągu trwania promocji. Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*