karta

300 PLN do wydania w Biedronce – za założenie bezpłatnej karty!

Jeszcze jedna świetna oferta od Citibanku. Teraz za założenie darmowej karty(!!!) dostaniemy… kupon do Biedronki o wartości aż 300 PLN.

Zgarnij voucher do Biedronki o wartości 300 PLN!

Zasady są praktycznie takie same jak np. w promocji z darmowym tabletem Lenovo (pisałem o niej tutaj). W tym wpisie przedstawię tylko najważniejsze potrzebne informacje.

>> CITIBANK: ZGARNIJ KUPON 300 PLN DO BIEDRONKI

W skrócie: za założenie darmowej karty Citi Cimplicity, zalogowanie się do bankowości internetowej i zrobienie raptem 10 transakcji otrzymacie… 300 PLN do wydania w Biedronce. To świetna okazja na łatwe pieniądze i zakupy „za darmo”!

  • Składamy wniosek o kartę na specjalnej promocyjnej podstronie
  • Czekamy na kontakt konsultanta Banku, załatwiamy wszystkie formalności i podpisujemy umowę
  • Po otrzymaniu karty – nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę – minimum 1 raz zalogujemy się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile
  • Musimy też dokonać 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę.

I tyle. Potem już otrzymamy kupon do Biedronki i będziemy mogli go wydać za zakupy :)

Voucher elektroniczny o wartości 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka otrzymamy w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków.

citibank-biedronka-300pln-corobic1

>> CITIBANK: ZGARNIJ KUPON 300 PLN DO BIEDRONKI

O samej karcie Citibank Simplicity pisałem już jakiś czas temu (więcej info). Spłacana o czasie karta Citibank Simplicity jest darmowa i nie ma tutaj żadnych haczyków.

Dajcie znać w komentarzu jeśli skorzystaliście z promocji! Dzięki :)

Na koniec warto dodać, iż otrzymane nagrody są wolne od podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób.

Promocja jest dostępna dla osób, które od 1 stycznia 2015 nie posiadały głównej karty kredytowej Citibank. Oferta jest ważna do 5 lutego 2018. Regulamin promocji znajdziecie na stronie banku oraz u mnie na serwerze.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*