konto oszczędnościowe, lokata

BGŻOptima: konto oszczędnościowe 2,8% (do końcówki listopada)

Aktualna oferta BGŻOptima jest ważna do 26 listopada i oferuje oprocentowanie do 2,8% do kwoty do 100 000 PLN.

LOKATA BEZKARNA 3,2%

Jeśli jesteście nowymi klientami to możecie skorzystać z Lokaty Bezkarnej oprocentowanej na 4% w skali roku. A jeśli korzystacie z usług BGŻOPptima to nic straconego – nowymi klientami możecie zostać poprzez zamknięcie konta (można to zrobić online w systemie banku) i odczekania miesiąc. Proste.

Lokata Bezkarna 3,2% to:

 • 3,2%w skali roku
 • od 1 000 do 20 000 PLN na 3 m-ce
 • gwarancja naliczenia odsetek do czasu zerwania lokaty
 • lokata dla nowych klientów
  • W odróżnieniu od wielu innych lokat, Lokatę Bezkarną (zgodnie z nazwą ) możesz w każdej chwili „bezkarnie” zerwać a wypracowane odsetki i tak trafią na Twoje konto.

   >> ZŁÓŻ WNIOSEK O LOKATĘ BEZKARNĄ

   Uwaga! Lokatę Bezkarną można założyć TYLKO podczas składania Wniosku o otwarcie Indywidualnego Konta BGŻOptima (także darmowe).

   KONTO BGŻOPTIMA 2,8%

   Konto oszczędnościowe BGŻOptima to:

  • Oprocentowanie 2,8% dla Nowych Środków do 100 000 PLN
  • całkowicie darmowe prowadzenie konta
  • darmowe przelewy bez ograniczeń na rachunek powiązany
  • możliwość wypłaty środków w każdym momencie bez utraty odsetek
   • >> ZŁÓŻ WNIOSEK O KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE

    Przez Nowe Środki rozumie się wartość środków pieniężnych zgromadzonych na Rachunku Głównym, stanowiących nadwyżkę nad Saldem Początkowym Rachunku Głównego, w kwocie nie większej niż Zwiększenie Salda Początkowego i nie większej niż 100 000 zł, wg stanu na koniec każdego dnia w okresie promocji (od 25 września 2015 do 26 listopada 2015), gdzie:
    – przez Saldo Początkowe Rachunku Głównego rozumie się wartość środków pieniężnych zgromadzonych na Rachunkach Oszczędnościowych oraz Rachunkach Lokat Terminowych w ramach Konta BGŻOptima Klienta, wg stanu na koniec dnia 14 września 2015 r., a w przypadku Umowy Ramowej zawartej po dniu 24 września 2015 r. – wartość 0,00 zł;
    – przez Zwiększenie Salda Początkowego rozumie się wartość środków pieniężnych zgromadzonych na Rachunkach Oszczędnościowych oraz Rachunkach Lokat Terminowych w ramach Konta BGŻOptima Klienta, stanowiących nadwyżkę nad Saldem Początkowym (tj. wartością środków pieniężnych zgromadzonych na tych rachunkach wg stanu na koniec dnia 14 września 2015 r., a w przypadku Umowy Ramowej zawartej po dniu 24 września 2015 r. – wartością 0,00 zł) wg stanu na koniec każdego dnia w „Okresie Promocji”.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    *