lokata

Lokata 3,2% + bonus 150 PLN do wydania na Grouponie

Nowa promocja od BGŻOptima: teraz możecie przy okazji zakładania lokaty 3,2% zgarnąć także aż 150 PLN bonusu na zakupy na Grouponie.

LOKATA BEZKARNA 3,2%

Lokata Bezkarna to optymalna oferta dla Nowych Klientów otwierających Konto Indywidualne BGŻOptima, łącząca wyjątkowo solidne oprocentowanie lokaty z komfortem wypłaty środków – bez utraty naliczonych odsetek. Możesz ją w każdej chwili „bezkarnie” zerwać, a wypracowane odsetki i tak trafią na Twoje konto.

 • 3,2%w skali roku
 • od 1 000 do 20 000 PLN na 3 m-ce
 • gwarancja naliczenia odsetek do czasu zerwania lokaty
 • lokata dla nowych klientów
  • >> WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI

   Aby zgarnąć dodatkowy bonus musimy najpierw kupić kupon w serwisie Groupon.

   Niestety mamy też wyłączenia:

   Oferta skierowana do osób fizycznych, pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które nie są Klientami BGŻOptima tj. nie były stroną Umowy ramowej zawartej z Bankiem BGŻ BNP Paribas S.A. BGŻOptima w okresie od dnia 23 października 2014 roku do dnia 22 października 2015 roku oraz nie są stroną ww. Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej oraz otwarcie Konta Indywidualnego BGŻOptima i Lokaty Bezkarnej w ramach Promocji.

   Promocja „Bezkarny Zysk”

   Wzięcie udziału w promocji jest bardzo proste, wystarczy postępować według poniższych wskazówek:

   Aby wziąć udział w Promocji „Bezkarny Zysk” i otrzymać 150 zł nagrody wypłacanej w środkach Groupon, należy zarejestrować się w Promocji na stronie http://www.bezkarnyzysk.pl do 07.11.2015.

   Po dokonaniu rejestracji należy kliknąć w przycisk „Otwórz konto i załóż lokatę” i zawrzeć Umowę ramową o świadczenie usług bankowości elektronicznej BGŻOptima.

   Następnie należy wpłacić do 09.11.2015 na Lokatę Bezkarną nie mniej niż 1000 zł. W dniu 08.12.2015 r. stan salda na Lokacie Bezkarnej musi wynosić nie mniej niż 1000 zł.

   Nagroda w postaci środków Groupon będzie przekazana do 16.12.2015 r. i będzie ważna do 31.03.2016 r

   Pełny regulamin promocji „Bezkarny zysk” znajdziecie tutaj.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   *