konto, lokata

T-Mobile Usługi Bankowe: totalnie darmowe konto 3% + lokata 125 dni na 3,4%

Jeśli szukacie darmowego konta (bez kruczków) a także godnej założenia lokaty, to dobrze trafiliście! T-Mobile Usługi Bankowe (dawny Alior Sync) oferuje nam właśnie takie produkty.

DARMOWE T-MOBILE KONTO – opis i więcej szczegółów

Nasz opis zacznijmy od konta osobistego T-Mobile.

T-MOBILE KONTO to:

 • oprocentowanie 3%*
 • 0 PLN za konto i kartę debetową – bez żadnych warunków
 • 0 PLN za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie
 • 0 PLN za krajowe przelewy internetowe
 • 0 PLN za 10 przelewów natychmiastowych co miesiąc
 • 500 zł zwrotu kwoty zakupów dokonanych telefonem NFC z usługą MyWallet**

  Widać dużo zer i mało warunków. To mi się podoba!

  O ile darmowe konto, bezwarunkowa karta debetowa do konta, darmowe przelewy krajowe oraz 10 darmowych przelewów natychmiastowych nie wymagają chyba komentarza, to na chwile zatrzymamy się przy gwiazdkach.

  *Oprocentowanie 3% uzyskamy jeśli na nasze będzie wypływać wynagrodzenie od pracodawcy:

  Oprocentowanie 3% dotyczy kwot do 5 000 PLN i obowiązuje w miesiącu nastepującym po miesiącu, w którym na rachunku zaksięgowano wpływ z tytułu wynagrodzenia dokonany przez pracodawcę, bądź wpływ z tytułu stypendium dokonany prez uczelnię wyższą, bądź wpływ z tytułu renty lub emerytury dokonany przez ZUS.
  W przypadku braku wpływów oraz dla środków przekraczających kwotę 5 000 zł, oprocentowanie wynosi 0,10% – do 31 marca 2015 r. a od 1 kwietnia 2015 0,00%. Oprocentowanie 3% dotyczy rachunków otwartych od 1 maja 2014.

  Ta promocja obowiązuje od 1 października 2014 (pod warunkiem zaksięgowania wpływów, o których mowa w zdaniu poprzedzającym we wrześniu 2014) do 30 września 2015.

  >> ZAŁOŻ DARMOWE KONTO W T-MOBILE USŁUGI BANKOWE

  **Z kolei dwie gwiazdki wymagają już większej gimnastyki. Nie korzystałem, bo nie mam telefonu w T-Mobile :)

  Promocja 500 zł zwrotu kwoty zakupów przysługuje posiadaczom konta, którzy są lub zostaną klientami abonamentowymi T-Mobile i nie skorzystali z promocji „500 zł za transfer”. Zwrot wynosi 5% kwot transakcji zrealizowanych kartą debetową MasterCard NFC. Limit zwrotu kwoty zakupów wynosi 50 zł miesięcznie i 500 zł w danym roku kalendarzowym. Warunkiem otrzymania zwrotu jest przelewanie na konto nie mniej niż 1000 zł miesięcznie. Szczegółowe zasady promocji opisane są w Regulaminie promocji 500zł dla obecnych Klientów T-Mobile.

  Na koniec informacji o koncie (ale to nie koniec wpisu) spójrzmy jeszcze na te fajne zera w Tabeli Opłaty i Prowizji:

  tmobile-taryfaOplat

  125-dniowa LOKATA na 3,4%

  Po założeniu darmowego T-Mobile Konta otrzymamy dostęp do systemu bankowości internetowej, czyli np. do możliwości zakładania lokat.

  Jeszcze do zeszłego tygodnia (22 lutego) oferta była lepsza – bank płacił aż 3,8% za lokacie 125-dniowej. Natomiast teraz mamy też całkiem dobrą, ale już nie taką rewelacyjną ofertę.

  Na 125-dniową lokatę z oprocentowaniem 3,4% w skali roku możemy wpłacić maksymalnie 50 000 PLN. Nie ma też problemu, aby zalożyć np. 5 lokat po 10000 PLN każda.

  tmobile-oprocentowanielokat201502

  Kruczków i dziwnym warunków brak – po prostu z poziomu bankowości internetowej zakładamy loaktę. Prosto, szybko i wygodnie.

  tmobile-konto

  >> ZAŁOŻ DARMOWE KONTO W T-MOBILE USŁUGI BANKOWE I LOKATĘ NA 3,4%

  One Comment

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *