zakupy

Groupon: tańsze bilety do Multikina

Kolejny raz na Grouponie pojawiają się bilety do Multikina. W tej edycji wybierać możemy z pakietów 2, 4 lub 6 biletów. Bilety kupimy na Groupon.pl

multikino-duze1

Do wyboru mamy trzy opcje:

  • 32 zł zamiast 62 zł za 2 bilety = 16 PLN/bilet
  • 62 zł zamiast 124 zł za 4 bilety = 15,50 PLN/bilet
  • 92 zł zamiast 186 zł za 6 biletów = 15,33 PLN/bilet

Z pewnością nie jest to najtańsza opcja za zakup biletów Multikina, ale szczególnie się to opłaca jeśli mamy jakieś środki z polecenia znajomych lub samosiępolecimy :)

>> KUP BILETY DO MULTIKINA

Groupon ważny na seanse wyświetlane do 07.05.2015 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto. Ograniczenia: oferta nie obejmuje filmów 3D, miejsc VIP oraz sal xtreme.

Uwaga! Aby otrzymać bilet, należy wejść na zrealizujkupon.grouponpoland.pl/multikino i wymienić groupon na bilet podając kod grouponu:

multikino-wzor1

Kod OBOWIĄZUJE NA FILMY 2D oraz na wybrane projekty specjalne: Poranki, Multibabykino, Akademia Filmowa Multikino, Moja Pierwsza Wizyta w Kinie, Kocham Kino w Multikinie, Noc Kina, Liga Mistrzów UEFA, Sport extremalny, Granie na ekranie, Kino na obcasach, Koncerty.

>> KUP BILETY DO MULTIKINA

Oferta ważna od poniedziałku do niedzieli. Bilety w pakiecie można wykorzystać jednorazowo lub podczas większej ilość wizyt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*