konto, lokata

Lokata Cloud: 4% w IdeaBanku

Kolejna oferta od IdeaBanku, tym razem nie tylko dla „świeżaków”, ale także dla obecnych klientów. Lokata Cloud da nam 4% w skali roku, mamy też duży limit – aż 1 000 000 PLN.

LOKATA CLOUD – 4% na 4 miesiące

Nie ma jednak niestety nic za darmo. Aby móc skorzystać z Lokaty Cloud musimy założyć Konto Idealne w IdeaBanku.

>> ZAŁÓŻ LOKATĘ CLOUD 4%

To jednak i nie koniec. Musimy też trzymać coś gotówki na koncie Idealnym – będzie to minimum 10% kwoty lokaty. Uwaga! Saldo jest sprawdzane codziennie – jeśli raz nie spełnimy tego warunku, to bardzo obniży nam oprocentowanie do marnych 2%.

(…) pod warunkiem utrzymania przez Klienta (…) salda środków w kwocie nie mniejszej niż 10 % kwoty środków zdeponowanych na rachunku Lokaty w każdym dniu Okresu umownego Lokaty. W przypadku niespełnienia tego warunku Bank obniży oprocentowanie Lokaty do wysokości 2,00% w skali roku z zastrzeżeniem, że taka wysokość oprocentowania będzie przysługiwać Klientowi za cały Okres umowny.

Cieszy natomiast bardzo duży limit – na lokatę możemy wpłacić aż do 1 000 000 PLN (ale pamiętajcie, że wtedy na koncie musi „leżeć” min 100 000 PLN!). Lokata jest zakładana na 4 miesiące.

ideacloud-lokata-inne-650x300px

KONTO IDEALNE

Konto Idealna w IdeaBanku to:

  • 0 PLN za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 PLN za wydanie i prowadzenie karty płatniczej*
  • 0 PLN za wszystkie przelewy przez internet
  • Konto zakładane online – szybko i wygodnie, Minimum formalności
  • 2,5% na koncie oszczędnościowym

*Jedyna gwiazdka tutaj. Standardowo karta kosztuje 4,99 PLN miesięcznie. Jeśli jednak wydamy kartą minimum 400 PLN miesięcznie, to zostaniemy z danej opłaty w tym miesiącu zwolnieni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*