lokata

SMART Lokata w FM Bank nawet na 4,40%

SMART Lokaty Online prowadzone są przez FM Bank PBP S.A. i oferują nam możliwość założenia lokaty na powitanie nawet na 4,4%. Z kolei dla „innych” bank proponuje lokaty do 3,5% (do kwoty aż 2 000 000 PLN!)

SMART Lokata na powitanie – do 4,4%

Byłoby za dobrze, gdyby nie było ograniczeń. SMART Lokata na powitanie jest tak skonstruowana, że najwyższe oprocentowanie otrzymamy tylko do 10 000 PLN oraz zaledwie na 1 miesiąc. Jeśli jednak chcemy ulokować środki na 2 lub 3 miesiące to musimy zgodzić się na lekko niższe oprocentowanie – odpowiednio 4,20% i 4,00%.

smartlokata-napowitanie1

>> ZAŁOŻ SMART Lokatę na powitanie

SMART Lokaty dla każdego – do 3,5%

Jeśli już skorzystaliśmy z SMART Lokaty na Powitanie to zostają nam „zwykłe” SMART Lokaty z oprocentowaniem do 3,5%. Najkorzystniej wypada lokata 3-miesięczna, która oferuje nam własnie 3,% w skali roku za to z duuuuuużym limitem aż do 2 000 000 PLN.

smartlokata-zwykle1a

Możemy też skorzystać z kilku innych okresów lokaty i dostaniemy wtedy od 2,20% do 2,90% (nie uwzględniam lokat krótkszych niż miesiąc).

>> ZAŁOŻ SMART Lokatę

Pełna Tabela Oprocentowania i Opłat dla Lokat Terminowych FM BANKU PBP S.A. znajduje się na stronie SmartLokaty.pl.

Jeśli nie chcecie wiązać się z bankiem lokatami na dłuższy okres, to sprawdźcie ofertę Banku SMART z Kontem Oszczędnościowym na 3,5%. O tej ofercie pisaliśmy tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*