konto

iKontoAktywator: 120 PLN premii za założenie konta + oprocentowanie 4%

Wraca promocja BGŻ BNP Paribas – teraz za założenie iKontoAktywatora i spełnienie warunków promocji możemy zgarnąć aż 120 PLN premii.

Kto nie może wziąć udziału w promocji?

Są niestety wykluczenia i nie każdy weźmie udział w promocji „Konto plus Premia II”.

Z oferty nie mogą skorzystać uczestnicy, którzy…

nie są stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej oraz otwarcie Konta Osobistego w ramach Promocji;

oraz

nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w Banku oraz, przed połączeniem BGŻ S.A. i BNP Paribas Bank Polska S.A., nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego zarówno w BGŻ S.A. oraz w BNP Paribas Bank Polska S.A.;

Te warunki niestety nie pozwolą części osób na wzięcie udziału w promocji. Kto jednak da radę, ten może zgarnąć 120 PLN premii.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeśli spełniamy warunki promocji, to na początek musimy wykonać dwie czynności:

  • Do dnia 25 lutego 2016 musimy zgłosić chęć udziału na stronie promocji
  • Do dnia 29 lutego 2016 musimy podpisać umowę i w pełni aktywować konto

Formularz przystąpienia do promocji będzie dostępny tylko dla pierwszych 1000 osób, więc nie czekajcie zbyt długo z rejestracją!

Jak zdobyć nawet 120 PLN premii?

No dobra, ale jak zdobyć tytułowe 120 PLN premii? To akurat jest proste :)

To tak: na początek otrzymamy pierwsze 60 PLN za wykonanie bezgotówkowych transakcji kartą debetową o łącznej wartości min. 500 PLN w okresie 01 – 31 marzec 2016.

Kolejne 60 PLN zgarniemy za wykonanie bezgotówkowych transakcji kartą debetową o łącznej wartości min. 500 zł w okresie 01 – 30 kwiecień 2016.

Po spełnieniu warunków promocji pierwszą premię 60 PLN bank wypłaci nam w terminie do 19 kwietnia 2016, z kolei drugie 60 PLN zostanie nam wypłacone do 31 maja 2016. Wcześniej jednak (odpowiednio do 7 kwietnia i 13 maja) bank powiadomi nas o spełnieniu warunków promocji i przyznaniu premii.

Razem do zdobycia jest 120 PLN.

Pamiętajcie jednak, iż do dnia 11 marca 2016 na podany adres e-mail otrzymacie wiadomość z linkiem oraz unikalnym kodem, które posłużą do zalogowania się na stronie Organizatora. Mając już te dane – w terminie do 28 marca – musicie podać numer rachunku, na który ma zostać wypłacona premia 60/120 PLN.

iKontoAktywator jest za darmo

Zgodnie z regulaminem iKontoAktywator przez okres 12 miesiecy jest darmowy: „Promocja 'iKontoaktywator’ w zakresie 0 zł miesięcznej opłaty za prowadzenie Konta obowiązuje przez okres 12 miesięcy od otwarcia Konta przez Internet wraz z kartą debetową, systemem bankowości telefonicznej i elektronicznej oraz zaakceptowania Regulaminu promocji.

iKontoAktywator daje nam 4% w skali roku

Dodatkowo uczestnicy, którzy minimum 6 m-cy przed otwarciem Konta w promocji nie posiadali konta osobistego w Banku, mogą skorzystać z kolejne promocji. Środki na ich koncie będą bowiem oprocentowane na 4% (w skali roku). Oprocentowanie to ma być dostępne przez okres 12 miesięcy.

Oprocentowaniu promocyjnemu podlegają środki zgromadzone na Koncie do wysokości najwyższego pojedynczego wpływu spełniającego warunki promocji w danym miesiącu, jednak nie więcej niż 5000 zł. Oznacza to, że jeśli w danym miesięcy wpłacimy na konto jednorazowo np. 3500zł, to oprocentowanie 4% zostanie naliczone właśnie od kwoty 3500 PLN

Pamiętajcie też o innej świetnej okazji! Citibank za założenie DARMOWEJ karty rozdaje… tablety oraz smartfony! I to bez kruczków. Zresztą… sprawdźcie mój WPIS O DARMOWYM TABLECIE.

Czy warto skorzystać z promocji?

Myślę, że tak! O ile nie mieliście wcześniej konta w BGŻ S.A. i BNP Paribas Bank Polska S.A to warto skorzystać z tej oferty. Dosyć łatwo zgarniecie 120 PLN premii (wystarczy zrobić dosyć mały obrót kartą), a do tego będziecie mogli ulokować 5000 PLN na 4%.


Promocja w skrócie:

Regulaminy:

Regulamin znajdziecie na stronie akcji oraz na moim serwerze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*