konto, promocja

mBank: 2% zwrotu za płatności kartą do eKonta mobilnego

Promocja dla osób, które nie miały jeszcze konta w mBanku (są takie??). W promocji możemy zgarnać 2% zwrotu od transakcji kartą/BLIK. Nasz łączny zysk to nawet 300 PLN.

PROMOCJA – szczegóły

Promocja trwa od 8 kwietnia do 30 czerwca 2015. Z promocji skorzystają osoby, które przed 8 kwietnia nie miały konta w mBanku. jako że prawie każdy je ma/miał to prawie każdy odpada :)

przed dniem 08.04.2015 r. nie był lub w dniu 08.04.2015 r. nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadził lub prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy.

Uwaga w promocji nie mogą wziąć udziału Klienci otwierający rachunek wspólny!

Jeśli jednak nie mieliśme jeszcze konta w mBanku, to wypełniamy wniosek o otwarcie konta.

>> ZŁÓŻ WNIOSEK O KONTO W MBANKU

ZWROT 2% TRANSAKCJI KARTĄ – szczegóły

Na czym polega promocji? Przez pół roku (6 miesięcy) możemy uzyskać zwrot 2% wartości dokonanych transakcji kartą lub BLIK.

Maksymalny zwrot miesięczny wyniesie 50 PLN. Łącznie w całej promocji możemy zyskać do 300 PLN. Uzyskana premia podlega zwolnieniu z podatku dochodowego.

Za płatność kartą uznaje się bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych przy pomocy wydanej do rachunku eKonto mobilne lub eKonto mobilne plus karty debetowej lub karty kredytowej, powiązanej z tym rachunkiem i rozliczone w miesiącu kalendarzowym, w którym zostały wykonane.

Za płatność BLIK uznaje się transakcje zakupu dokonane w punktach handlowousługowych przy pomocy usługi BLIK powiązanej z rachunkiem eKonto mobilne lub eKonto mobilne plus i rozliczone w tym miesiącu kalendarzowym, w którym zostały wykonane.

Uwaga! Aby otrzymać maksymalny zwrot 50 PLN miesięcznie, należy spełnić dwa warunki:

  • dokonać transakcji kartą płatniczą na łączną kwotę w wysokości min. 250 PLN oraz
  • zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1 000 PLN (Przy czym nie mogą to być przelewy od nas czy też od innego Uczestnika Promocji.)

Pełny regulamin promocji znajdziecie tutaj.

mbank-2procent-duzeinfo

eKonto mobilne – szczegóły

Samo eKonto mobilne jest darmowe. Jeśli jednak nie dokonamy transakcji kartą na 200 PLN miesięcznie, to zapłacimy 4 PLN opłaty za kartę.

Jednak jednym z warunków promocji jest dokonanie płatności kartą na 250 PLN, wiec automatycznie spełniamy też warunek darmowości karty.

mbank-2procent-porownianie2b

eKonto mobilne plus – szczegóły

Podobnie jest eKontem mobilnym plus. Samo eKonto mobilne jest darmowe pod warunkiem wpływu na konto minimum 1000 PLN. Analogiczie jeśli jednak nie dokonamy transakcji kartą na 200 PLN miesięcznie, to zapłacimy 4 PLN opłaty za kartę.

Jednak jednym z warunków promocji jest dokonanie płatności kartą na 250 PLN, wiec automatycznie spełniamy też warunek darmowości karty. Tak samo – drugi warunek promocji (min 1000 PLN wpływu na konto) zapewnia nam od razu darmowość eKonta mobilnego plus.

mbank-2procent-porownianie2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*