telekomunikacja

NJU Mobile: 4 prezenty do wyboru

Kolejna promocja od NJU Mobile. Tym razem za aktywację numeru w NJU Mobile będziemy mogli wybrać sobie jeden z czterech prezentów: bon Sodexo 50 PLN, głośniczek NJU, pendrive 32 GB lub słuchawki nauszne STRAX.

PROMOCJA – zgarnij jeden z czterech prezentów

Warunki promocji są proste i łatwe do spełnienia.

Krok 1) Na początek musimy zamówić numer na abonament na stronie NJU Mobile (oferta „NJU z rachunkiem”). Na szczęście umową nie będziemy wiązać się na długo – okres wypowiedzeani to tylko 1 miesiąc.

Krok 2) Na stronie promocji musimy podać nasz numer zamówienia oraz wybrać jeden z prezentów:

  • bon Sodexo 50 PLN
  • głośniczek NJU
  • pendrive 32 GB
  • słuchawki nauszne STRAX

njumobile-4prezenty-prezenty

Czas na decyzję mamy do 24 marca 2015 (aktualizacja: promocja trwa do 31 marca. Kolejne przedłużenie: teraz do 7 kwietnia. I jeszcze raz przedłużamy promocję – teraz do 13 kwietnia!). Możemy wybrać tylko jeden z prezentów i tylko 1 raz (w promocji możemy aktywować tylko jeden numer).

Uwaga. W przeciwieństwie do poprzednich edycji, teraz musimy mieć nasz numer aktywny trochę dłużej, gdyż nagroda zostanie wysłana dopiero po pierwszym pełnym okresie rozliczeniowym.

Uczestnik Promocji po spełnieniu warunków określonych w pkt. II powyżej, otrzyma Prezent po upływie jednego pełnego okresu rozliczeniowego od momentu rozpoczęcia świadczenia usług w taryfie nju buzz pod warunkiem, że na dzień wysyłki Prezentu numer będzie aktywny w ofercie nju z rachunkiem.

Co oferuje nam NJU Mobile?

Po pierwsze – jeśli nie będziemy używać telefonu – zapłacimy tylko 9 PLN. Ale jeśli będziemy korzystać z internetu, wysyłać smsy i długo rozmawiać to nasz maksymalny rachunek wyniesie nie więcej niż 39 PLN. Nazwa tej promocji to „Jeden na wszystko”.

Mamy też inne, tańsze opcje – np „do komórkowych za 19 PLN”. Nie zapłacisz więcej niż 19 zł na rozmowy ze wszystkimi komórkowymi, a do tego za SMSy i MMSy nie więcej niż 9 zł, a za internet nie więcej niż 19 zł (3 GB).

Tak czy siak – w wielu wypadkach najbardziej opłaci się opcja za max 39 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*