telekomunikacja

Njumobile: oferta „no limit” za 48 PLN (dla 2 numerów!)

Ciekawa promocja od nju mobile. Jeśli masz już jeden numer w nju mobile, to możesz dokupić drugi (lub przenieść z innej sieci) za jedyne 9 PLN. Tym samym za 48 PLN uzyskamy darmowe rozmowy, sms, mmsy oraz 2GB internetu dla 2 numerów, czyli tylko 24 PLN/no limit/numer!

Podstawowa oferta nju mobile to 39 PLN miesiąc za:

  • nie więcej niż 39 zł na wszystko albo 19 zł do komórkowych
  • bez stałego abonamentu
  • bez długotrwałej umowy

njumobile-rachunek1

Plusy? Darmowe rozmowy no limit, 2 GB internetu, a do tego umowa z tylko 1 miesięczny okresem wypowiedzienia. Jeśli pojawi się jakaś nowa rewolucja na rynku, to łatwo i szybko możemy uciec :)

>> PRZEJDŹ NA STRONĘ NJUMOBILE

Jeśli mamy już ten pierwszy numer w nju mobile (albo nowy albo przeniesiony) to do swoje konta dołączamy drugi numer (też albo nowy albo przenosimy stary) za jedyne 9 PLN miesięcznie.

Co otrzyma nowy numer?

njumobile-9pln-banner-nowy1

Przykład 1:

„Masz nju i płacisz miesięcznie nie więcej niż 39 zł za nielimitowane połączenia krajowe, SMSy/MMS-y i 2GB internetu. dokupujesz nju dodatkowy za 9 zł miesięcznie i płacisz nie więcej niż 24zł za każdy numer. na oba masz nielimitowane rozmowy SMS-y i MMS-y i 2GB do podziału. (zależy ile internetu masz w ofercie podstawowej)”

Przykład 2:

„Masz w nju ofertę podstawową z włączonym „do komórkowych za 19zł”. za połączenia krajowe do komórkowych płacisz nie więcej niż 19zł miesięcznie. dokupujesz nju dodatkowy za 9 zł miesięcznie i płacisz nie więcej niż 14 zł za każdy numer, a na obu masz nielimitowane rozmowy z wszystkimi komórkowymi w kraju.”

>> PRZEJDŹ NA STRONĘ NJUMOBILE

Moja opinia? Jak tylko znajdę trochę czasu, to prawdopodobnie skorzystam z tej oferty i przeniosę się do njumobile.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*