bankowe

Do 20 PLN zwrotu za parkingi w aplikacji BZ WBK

Mamy kolejną okazję na darmowe parkingi. BZ WBK promuje Zakupy mobilne poprzez swoją aplikację i dzięki temu możemy zyskać do 20 PLN zwrotu!

Promocja trwa od 24 do 29 sierpnia. Aby wziąć udział w promocji nie trzeba się nigdzie rejestrować, ani wypełniać formularzy.

Wystarczy skorzystać z aplikacji mobilnej BZ WBK:
– wersja dla Androida >> Google Play
– wersja dla iOs >> Apple App Store/iTunes

Promocja „Parkuj z bonusem w BZWBK24 mobile”, dostępna jest w 67 miastach w Polsce.

Tylko w BZWBK24 mobile masz tak szeroki wybór miast, ponieważ są tutaj połączone usługi udostępniane przez operatorów SkyCash i moBILET.

Aby opłacić parking należy wybrać w BZWBK24 mobile opcję „Bilety, parkingi, zakupy”, następnie strefę oraz czas parkowania i zatwierdzić płatność Przelewem24.

Ważne! Parkując z usługą BZWBK24 mobile należy oznaczyć samochód za pomocą identyfikatora w postaci ulotki lub naklejki. Identyfikatory dostępne są w Oddziałach BZWBK S.A. oraz można je pobrać na stronie internetowej mobile.bzwbk.pl.

Maksymalna kwota nagrody za opłacenie parkingu w BZWBK24 mobile wynosi 20 złotych. Wypłata nagrody będzie dokonana na konto lub rachunek karty kredytowej, z którego opłacono parking w okresie trwania promocji. Wypłata nagród nastąpi do 14 września 2015 roku.

Usługa „Zakupy Mobilne” dostępna jest na smartfonach z systemem Android, iOS oraz Windows Phone od wersji min. 8.0. Parkingi moBILET nie są dostępne dla smartfonów z systemem iOS.

Więcej info o promocji znajdziecie na blogu BZ WBK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*