bankowe, karta

iPad mini 2 za założenie karty kredytowej Citibanku

Bardzo ciekawa oferta od Citibanku. Teraz za założenie karty kredytowej i spełnie warunków promocji można zgarnąc ipada mini 2!

Całość rozpoczynamy od zakupu kuponu na Grouponie za 5 PLN. Jest ich dostępne 1000 sztuk i tyle osób może wziąć udział w promocji.

Dla kogo jest ta promocja?

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, które od dnia 1 stycznia 2013 r. przed wzięciem udziału w Promocji nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank.

Dodatkowo mamy podane warunki przyznania karty:

Promocja skierowana do osób w wieku min. 21 lat, które posiadają dochód min. 1200 zł netto i są zatrudnione w obecnej firmie min. 3 miesiące lub osób w wieku min. 25 lat, które prowadzą własną działalność gospodarczą min. 2 lata.

Warunki promocji? Proste, chociaż nie dla każdego łatwe do spełnienia.

Po otrzymaniu karty dokonać nią bezgotówkowych transakcji na łączną kwotę 2500 zł każdego miesiąca przez 3 kolejne miesiące. Jeśli wyrobimy kartę w lipcu, to transakcji będziemy musieli dokonać w sierpnu, wrześniu oraz październiku.

Musimy też zalogować się min. 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile lub za pomocą aplikacji CitiHandlowy for iPad w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez Bank umowy o Kartę.

Po spełnieniu warunków uczestnik otrzyma mailowe potwierdzenie o przyznaniu nagrody w pierwszym tygodniu miesiąca, następującym po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił warunki promocji. Nagroda zostanie wysłana za pośrednictwem kuriera na adres podany na wniosku o Kartę w przeciągu 30 dni od daty wysłania wiadomości e-mail przez Bank informującym o wygranej.

Terminy?

Należy wypełnić wniosek internetowy o Kartę Kredytową Citibank World MasterCard do dnia 14.07.2015. Szczegóły promocji dostępne są w Regulaminie Promocji

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*