bankowe

NJU Mobile – do zgarnięcia bon 60 PLN na paliwo

Kolejna promocja od NJU Mobile. Tym razem za aktywację numeru w NJU Mobile otrzymam bon 60 PLN do zużycia na paliwo na stacjach Orlen.

PROMOCJA – zgarnij 60 PLN na paliwo

Warunki promocji są proste i łatwe do spełnienia.

Krok 1) Na początek musimy zamówić numer na abonament na stronie NJU Mobile (oferta „NJU z rachunkiem”). Na szczęście umową nie będziemy wiązać się na długo – okres wypowiedzeani to tylko 1 miesiąc.

Krok 2) Na stronie promocji musimy podać nasz numer zamówienia.

Teraz warto poczekać, bo po upływie miesiąca od aktywacji numeru w nju maila z kodem dostaniesz. Za kod punkty VITAY otrzymasz, które możesz zamienić na rabat paliwowy.

Jak kod wykorzystać?

Doładuj swoje konto VITAY używając kodu, który od nas dostałeś i zatankuj za minimum 120 zł. przy kasie swoja kartę VITAY pokaż to 60 zł mniej zapłacisz. Jeśli nie doładujesz konta VITAY też rabat dostaniesz jeśli kod i kartę VITAY przy kasie pokażesz
to jest taka promocja super, co działa sama, a jak ona działa, to inne nie działają już.

Czyli.. zmuszają nas do założenia konta VITAY oraz zakupów za minimum 120 PLN. Komu chce się kombinować – niech bierze :)

Co oferuje nam NJU Mobile?

Po pierwsze – jeśli nie będziemy używać telefonu – zapłacimy tylko 9 PLN. Ale jeśli będziemy korzystać z internetu, wysyłać smsy i długo rozmawiać to nasz maksymalny rachunek wyniesie nie więcej niż 39 PLN. Nazwa tej promocji to „Jeden na wszystko”.

Mamy też inne, tańsze opcje – np „do komórkowych za 19 PLN”. Nie zapłacisz więcej niż 19 zł na rozmowy ze wszystkimi komórkowymi, a do tego za SMSy i MMSy nie więcej niż 9 zł, a za internet nie więcej niż 19 zł (3 GB).

Tak czy siak – w wielu wypadkach najbardziej opłaci się opcja za max 39 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*