Newsy

T-Mobile Usługi Bankowe wprowadza opłatę za kartę!

Kolejne podwyżki! Wczoraj w Meritum Bank, a dzisiaj w T-Mobile Usługi Bankowe (też dostarczane przez Alior Bank). Od 1 czerwca T-Mobile Usługi Bankowe wprowadza opłatę 6 PLN za kartę debetową do konta. Na szczęście będzie można uzyskać zwolnienie z tej opłaty.

Zwolnienie z opłaty 6 PLN za kartę debetową w T-Mobile Usługi Bankowe będzie możliwe jeśli w danym miesiącu dokonamy kartą bezgotówkowych transakcji na kwotę minimum 200 PLN.

0 zł pod warunkiem wykonania przez Klienta i rozliczenia przez Bank transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 200 zł dokonanych Kartą debetową w danym miesiącu rozliczeniowym, liczone dla każdej wydanej do rachunku Karty indywidualnie. Opłata niepobierana, gdy właściciel rachunku, do którego wydana jest Karta, nie ukończył 19 roku życia. Opłata jest pobierana od Kart ze statusem „Do Aktywacji”, „Aktywna” lub „Zablokowana” – z wykluczeniem miesiąca w którym Karta została wysłana, przy czym w przypadku Kart ze statusem „Do Aktywacji” opłata jest pobierana od momentu, w którym Klient miał możliwość aktywowania Karty.

Jak uniknąć opłaty i zostawić konto? Wystarczy zmienić status karty na Zamknięta.

tmobileUB-taryfa1b

Na szczęście inne rzeczy pozostają darmowe:

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
  • 0 zł za 10 przelewów natychmiastowych co miesiąc

Drożeją za to „drugi i kolejne” przelewy własne na koncie oszczędnościowym i kilka innych mniej popularnych usług.

Pełną taryfę opłat i prowizji znajdziecie na stronie T-Mobile Usługi Bankowe.

2 Comments

  1. Wystarczy kartę zamknąć. Zmienić jej status w bankowości elektronicznej. A najlepiej usunąć konto. Jest smart, jest bph lubię to, jest raiffeisen. Baj baj alior

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*